niedziela, 24 września, 2023
Strona głównaWydarzenia70 dni z Mel BDzień 68 z 70 - trening ABS

Dzień 68 z 70 – trening ABS

Już jutro kończymy Nasze wydarzenie! Nie mogę w to uwierzyć. Czas naprawdę szybko minął. Nie zdążyłyśmy się dobrze ” rozkręcić” a tutaj już koniec. Nie martwcie się!  06.01.2013 ruszamy z nowym wyzwaniem!:) Mam nadzieję, że dołączycie do mnie!:)

Dzisiaj obwiązywał —> Plan treningowy V

Skupiałyśmy się przede wszystkim na pośladkach i brzuchu:). Oczywiście nie mogło również zabraknąć spalania. Tym razem trening z Fitness Blender z wykorzystaniem skakanki.

Nawiązując do jutrzejszego dnia …

Nie mogę się doczekać porannego mierzenia. Coś czuję, że za bardzo moje ciało się nie zmieniło. W końcu nie wykonałam wszystkich treningów :(. Ale nie było to spowodowane lenistwem. Zawsze wszystkim mówię, że jeżeli ma się czas na internet, to tym bardziej na aktywność fizyczną!:)

Chciałabym żebyście do jutra zastanowiły się co tak naprawdę zmieniło w Was wydarzenie ” 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem ” . Swoje przemyślenia wraz z wymiarami możecie przesyłać na tipsforwomen@wp.pl Mam nadzieję, że tym razem dostanę przynajmniej dwa razy tyle wiadomości co zawsze!  🙂 W końcu jest to specjalna okazja!:)

Jutro będę poza domem dlatego proszę o przesyłani wymiarów o godziny 18. W środę pojawi się post w którym opiszę swoje przemyślenia dotyczące 70 dni z Mel B a w czwartek z samego rana pojawi się Wasze podsumowanie!:)

Jestem ciekawa jak wypadną centymetry:)

Czy są tutaj Panie, które nie opuściły ani jednego treningu i zawsze dawały z siebie 100%? Jeżeli tak, to jesteście niesamowitym przykładem tego, że można wszystko! Wystarczy chcieć i dobrze rozplanować dzień!:)

Dzisiaj poszukiwałam prezentów Świątecznych. Niestety nic ciekawego nie znalazłam. Albo w tym roku kompletnie nic nie ma w sklepach albo nie umiem szukać. A Wy jak sądzicie? 🙂

Wydarzenie —> Faza V

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 i 3 —> Dzień 2 i 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Relacja z dnia 5  —> Dzień 5

Relacja z dnia 6 —>Dzień 6

Relacja z dnia 7 —> Dzień 7

Relacja z dnia 8 —-> Dzień 8

Relacja z dnia 9 —> Dzień 9

Relacja z dnia 10 —> Dzień 10

Relacja z dnia 11 —> Dzień 11

Relacja z dnia 12 —> Dzień 12

Pozdrawiam,

Dominika

Dominika
Dominikahttps://www.tipsforwomen.pl
Zakręcona studentka, zakochana w sporcie i zdrowym odżywianiu. W wolnych chwilach zajmuję się blogowaniem. Zamierzam motywować Was do aktywnego trybu życia i udowodnić Wam, że można wszystko!!! Wystarczy tylko naprawdę tego chcieć.
RELATED ARTICLES

5 KOMENTARZE

  1. ja dziś się zważyłam. po całej akcji poleciało 6kg, a może nawet i więcej, bo ważyłam się u pielęgniarki po jedzeniu i w ubraniu 😀

  2. U mnie -2kg,ale przy niedoczynnośći tarczycy i tak super wynik. Przerwę planuje tylko w święta,mam nadzieję że się uda wytrwać. 😉

  3. ja zawaliłam ostatnią fazę… szczerze się przyznaje i szczerze żałuję… ale będę trenować dalej… dlaczego?? nie obchodzą mnie wyniki… robię to bo to pokochałam!! 🙂 dzięki Dziewczyny za ten czas spędzony z Wami!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular