Piękna, markowa torebka znanego producenta – marzenie wielu kobiet. Niestety ceny tych produktów potrafią sprowadzić większość z nas “na ziemię”. Nie oszukujmy się, dla niektórych 1500 zł za torebkę to kwota z której musi przez cały miesiąc utrzymać się rodzina. 

Lidl znany jest już ze swoich akcji z marką Wittchen, gdzie można było kupić w dyskoncie torebki i inne artykuły tego producenta w atrakcyjnych cenach. Tym razem z otwarciem internetowego sklepu Lidl przygotował wielką niespodziankę do swoich klientów.

źródłohttps://www.lidl.pl/pl/gazetki/katalog-od-13-05-oferta-wazna-od-13-05-do-18-05/view/flyer/page/6?_ga=2.86731547.2081645712.1557586088-907007068.1557586088:

Torebki Michael Korsa w bardzo atrakcyjnej cenie 799 zł. Dla wielu osób cena jest bardzo podejrzliwa. Biorąc pod uwagę fakt, że torebki tego producenta bardzo często cenowo zaczynają się od 1000 zł w górę.

W przypadku marki Wittchen sprawa była jasna. Wszyscy wiedzieli skąd w dyskoncie znalazły się torebki. Tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana. W internecie można przeczytać, że sam Michael Kors o całej ofercie handlowej dowiedział się własnie z oferty Lidla. Lidl uważa, że cała akcja objęta jest tajemnicą handlową. Nikt nic nie mówi, a klienci nie wiedzą skąd wzięły się torebki światowego producenta w dyskoncie.

Jeżeli chodzi o wybór torebek, tak naprawdę Lidl za dużo nie zdradził. Nie wiemy czy dostępne będą tylko modele ze zdjęcia, czy będą posiadały certyfikat. Jedno jest pewne, jest to oferta przygotowana dla sklepu online. Nie kupicie ich stacjonarnie w Lidlu. Jeżeli jesteście ciekawe całej tej akcji, od 13.05.2019 r. będziecie mogły zakupić torebki (lub tylko obejrzeć) w internetowym sklepie LIDL.

Dajcie znać co myślicie o tej całej akcji? Ja z ciekawością czekam na większą ilość informacji dotyczących całej tej akcji.

Jestem ciekawa też Waszej opinii na temat zakupów online w sklepie Lidl. uważacie, że dzięki temu skończą się sławne walki na bagietki w trakcie ciekawych ofert? 😀 Ja mam nadzieję, że tak!

Pozdrawiam Was serdecznie,

Dominika

*** Ten wpis na blogu może Cię zainteresować – Zabieg polerowania włosów. Na czym polega ta metoda usuwania zniszczonych włosów? Przeczytaj i dowiedz się.***

Zabieg polerowania włosów. Metoda usuwania zniszczonych włosów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.