No i nadszedł ten dzień. To już ostatni Nasz wspólny reset w tym wydarzeniu:(. 66 dni minęło tak szybko, że aż nie chce mi się w to uwierzyć. Wykonałyśmy dobrą robotę. Nie ważne jest ile spaliłaś kalorii lub opuściłaś treningów. Liczy się to, że wracałaś i się nie poddałaś! Jak wyglądał Wasz reset?

U mnie porządki świąteczne. Mycie okien ( jak ja tego nienawidzę ), prasowanie, układanie ubrań w szafie i wiele innych czynności. Czuję się normalnie jak po godzinnym treningu:) Pamiętajcie, że sprzątanie to również aktywność fizyczna i można spalić troszeczkę tłuszczyku:).

Macie już plany na sylwestra?

Mam nadzieję, że w tym roku wszystkie zaprezentujecie się zarówno w Wigilię jak i w Sylwestra w przepięknych sukienkach! Liczę na to, że właśnie tego dnia dostanę od Was zdjęcia :). To byłby dla mnie cudowny prezent:). Pewnie chcecie wiedzieć jak ja spędzam Sylwester. Jak większość z Was w swoim mieszkaniu w malutkim gronie znajomych 🙂 Będzie cudownie <3.

Świąteczne prezenty:

W tym roku naprawdę nie mam pojęcia co komu kupić pod choinkę. Pierwszy raz w życiu spędzam Święta poza swoim rodzinnym domem. Najbardziej będę tęskniła za swoją KOCHANĄ SIOSTRĄ. Dzieci są niesamowite 🙂 Pola nie zdaje sobie sprawy ile km Nas dzieli. Wczoraj rozmawiałam z Nią przez telefon i mówię jej, że pewnie Mikołaj przyniesie coś jej do Opola pod choinkę i wyślę jej pocztą. A ona ” To ja wsiądę w pociąg, szybciutko przyjadę, odbiorę , dam Wam buziaka i wrócę do Mamy i Taty” 🙂 Niesamowita jest.

Ale Was dzisiaj zanudziłam swoim prywatnym życiem. W sumie jest mi zdecydowanie lepiej jak mogłam to wszystko napisać. Mam nadzieję, że w Święta będę silną Kobietą i podczas rozmowy na SKYPE ze swoją Rodziną nie będę płakał:) 

MOJE DROGIE!

Od jutra ” Gibamy, gibamy! ” Bo czas ucieka 🙂

3a1a298648_gibamy__gibamy

 

Wydarzenie —> Faza V

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 i 3 —> Dzień 2 i 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Relacja z dnia 5  —> Dzień 5

Relacja z dnia 6 —>Dzień 6

Relacja z dnia 7 —> Dzień 7

Relacja z dnia 8 —-> Dzień 8

Relacja z dnia 9 —> Dzień 9

Relacja z dnia 10 —> Dzień 10

Pozdrawiam,

Dominika

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.