Nie chce mi się wierzyć, że jest to już dosłownie końcówka Naszego wydarzenia :(. Przed Nami ostatni reset i 3 treningi. Nie wiem czy zauważyłyście ale wypadnie, że wydarzenie trwa 69 dni 🙂 Ale podsumowanie tym razem pojawi się na drugi dzień. Ponieważ będę musiała troszeczkę więcej poświęcić mu czasu,

Bardzo mi było wczoraj miło, jak pod postem podsumowującym 64 dzień zobaczyłam tyle wspaniałych wiadomości. Pamiętajcie, że nie jestem w stanie każdemu odpisać na komentarz, ponieważ zabrałoby mi czasu. Wiecie ile od końcówki sierpnia pojawiło się komentarzy na blogu? Nie zgadniecie! Jest ich 2356! Bardzo dziękuję za wszystkie opinie! Jestem niesamowicie szczęśliwa, że ktoś docenia to co robię!:)

DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM!

kMzY4NTk5NzIsMzg0ODk5fodwiedzaj_mojego_bloga

Dzisiaj obowiązywał —>Plan treningowy 3

Dominowały treningi pośladków i ABS. Czy poradziłyście sobie lepiej z treningiem niż tydzień temu? Myślę, że tak! Nie było nic w nim trudnego ale pojawiło się wiele nowości,.

Nie chcę się skupiać tylko na treningach, ponieważ zostało Nam 5 postów do końca! I nie będziemy więcej czytały o 70 dniach z Mel B:) Jednak jeżeli kiedyś będziecie mogły powspominać, to informuję Was, że zakładka zostanie przeniesiona do wydarzeń zakończonych i tam dołączona do 70 dni z Mel B:) Muszę zrobić miejsce na nowy projekt!

Jeżeli macie jakieś propozycje związane z nowym wydarzeniem, to możecie proponować na priv lub tutaj w komentarzach. Lubie jak angażujecie się w układanie planów. W końcu są to NASZE wydarzenia a nie moje!

Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj na blogu pojawił się post w którym próbowałam dowiedzieć na pytanie ” Dlaczego spot stał się moją pasją?”. Myślę, że podołałam i wykonałam zadanie.A Was zapraszam do zapoznania się z postem:)

Wydarzenie —> Faza V

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 i 3 —> Dzień 2 i 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Relacja z dnia 5  —> Dzień 5

Relacja z dnia 6 —>Dzień 6

Relacja z dnia 7 —> Dzień 7

Relacja z dnia 8 —-> Dzień 8

Relacja z dnia 9 —> Dzień 9

Pozdrawiam,

Dominika

1 KOMENTARZ

  1. Hej! Może i nie ćwiczę zgodnie z planami, które umieszczasz na stronie, ale odkąd zaczęłam obserwować twoje wydarzenia na fb (we wrześniu) to zaczęłam regularnie ćwiczyć i za to chciałam ci bardzo serdecznie podziękować! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.