Za Nami przedostatni dzień IV Fazy Naszego wydarzenia. Już jutro pojawi się podsumowanie tej Fazy. Do godziny 18 możecie przesyłać swoje tabelki z wymiarami. Niestety tym razem nie pojawi się moje zdjęcie dlatego, że jak Same wiecie miałam małą kontuzję i mimo wczorajszych prób niestety jeszcze mnie boli podczas rozciągania i innych ćwiczeń:(.

Dzisiaj obowiązywał Nas —> Plan treningowy V

Rozgrzewałyście się w towarzystwie Mel B.

Później wzmacniałyśmy ręce i Nasze ramiona, które musza bardzo dobrze prezentować się w przepięknych Świątecznych kreacjach:)

8 minut Cardio z XHIT Daily było rozgrzewką przed intensywną Tabatą z Fitness Blender. Podoba Wam się ten trening? Zostawiamy go na ostatnią fazę? W końcu jest w nim zarówno spalanie jak i modelowanie pośladków:)

8 minut trening ABS level 1 – z tym treningiem możecie się już pożegnać. Teraz przeskoczymy na level 2 a nawet level 3! 🙂

A na koniec rozciąganie z Mel B.

Moje Drogie!

Jak Tam Wasze dodatkowe wyzwania?

Zastanawiam się nad stworzeniem jednej planszy dodatkowej.

Są osoby chętne?

Będzie to krzesełko przy ścianie:) Podczas tego ćwiczenia napinamy każdy mięsień, dzięki czemu wspaniale one pracują!:)  To jak?;)

images

Wiecie, że jesteście niesamowite?

Dostaje mnóstwo wiadomości w których jest napisane, że zostajecie ze mną tak długo, jak będą powstawały wydarzenia, że nie zamierzacie zamienić wyzwań Tipsi na inne. Jednak jeżeli nadejdzie taki moment, że znudzę Wam się, to naprawdę nie będę miała za złe tego, że zaczniecie ćwiczyć według swoich lub innych planów 🙂

Za 16 dni kończymy całe wydarzenie! To jest naprawdę niesamowite! Ten czas tak szybko minął:( Będę za Wami normalnie tęskniła podczas tej przerwy. Chyba, że będą chętne osoby, to takie króciutkie plany treningowe mogę codziennie wrzucać na bloga:)

Liczę jutro na Waszą pomoc i mam nadzieję, że dostanę dużoooo tabelek a może nawet jakieś metamorfozy?;)

554098_625748150804135_1886459949_n

Ps: A na koniec mała, sylwestrowa inspiracja. Podoba Wam się?

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem – Faza IV

Relacja z dnia I—> Dzień I

Relacja z dnia II—-> Dzień II

Relacja z dnia III i IV—> Dzień III

Relacja z dnia V —> Dzień V

Relacja z dnia VI —> Dzień VI

Relacja z dnia VII —->  Dzień VII

Relacja z dnia VIII —> Dzień VIII

Relacja z dnia IX —> Dzień IX

Relacja z dnia X  —> Dzień X

Relacja z dnia XI i XII —> Dzień XI i XII

Pozdrawiam,

Dominika

4 KOMENTARZE

  1. Krzesełko to fajny pomysł, na pewno podejmę wyzwanie:) No i oczywiście fajnie by było zostać i dalej razem ćwiczyć, bo przecież chcemy mieć fajne ciałko nie tylko na sylwestra ale przez cały czas, a w grupie zawsze raźniej:) Nigdy jeszcze nie miałam takiej mobilizacji jak teraz, ćwiczę codziennie i w końcu jestem dumna z siebie i ze swojego ciałka. Nie mogę się doczekać kolejnego etapu:)

    • Jak najbardziej krzesełko,da nam to popalic hahhahah:)Tipsi dalej zostajemy i ćwiczymy razem z Tobą:)ja również nie moge sie doczekac kolejnego etapu a pózniej nastepnego …..

  2. hej! ja odpuściłam w sobotę, wczoraj i dziś, boli mnie prawe kolano, chyba trochę przesadziłam:-) ale jutro wracam choćby nie wiem co:-)
    trwamy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.