Za Nami kolejny dzień Naszego wspaniałego wydarzenia:). Do końca zostały tylko 23 dni! 🙂 Czas naprawdę bardzo szybko ” płynie”. Już niedługo kończymy 🙁 Ale mam nadzieję, że dołączycie w styczniu do nowego wydarzenia:)

Dzisiaj obowiązywał —> Faz treningow IV – Trening V

Tym razem podczas rozgrzewki towarzyszyła Nam Mel B i jej wspaniała grupa :D.

Trening ramion z Fitness Blnder jest już Nam znany. Jest on zdecydowanie trudniejszy od treningu Mel B na tą partie ciała.

W III Fazie nir było treningów z XHIT Daily. Jednak tym razem postanowiłam włączyć kilka zestawów. Wiem, że są tutaj osoby, które lubią ćwiczyć z Rebeką :).

Moim zdaniem odpowiednie treningi, dostosowane do Naszego poziomu ma Fitness Blender. Mimo wycisku są bardzo przyjemne:). Też tak sądzicie? Dzisiejszy 30 minutowy trening skupiony był na mięśniach pośladków, nogach i ABS.

ABS z dziwnym ludkiem- jak dla mnie bardzo fajny trening. Zamieniłam go na level II i myślałam, że pod koniec umrę. W ostatniej fazie wszyscy będziemy robili trudniejsze zestawy:).

Na koniec ćwiczenia rozluźniające z Mel.

Jeżeli chodzi o dodatkowe wyzwanie to pompki i plank ciągle robię 🙂

Kochane!

Czy od początku tego wydarzenia widzicie już jakieś większe zmiany zachodzące w swoim ciele albo psychice. Czy poprawiła się Wasza kondycja, zmieniłyście swoje poglądy na temat sportu?  A przede wszystkim czy aktywność fizyczna sprawia Wam przyjemność czy nadal jest taką jakby karą?

Pamiętajcie, że ja za Was treningu nie wykonam ani nikt inny tego nie zrobi. W Naszej grupie możecie liczyć na słowa motywacyjne ale to wszystko. Bo i tak zrobicie tak jak będziecie chciały.

Od istnienia Tips na FB miałam już kilka wydarzeń. I powiem Wam szczerze, że nigdy nie trafiłam na tak zgraną grupę! 🙂 Mimo tego, że ciężko tutaj trenujemy, to i tak znajdujemy czas na jakieś żarty czy opowieści z życia:) Myślę, że to jest również bardzo motywujące!

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem – Faza IV

Relacja z dnia I—> Dzień I

Relacja z dnia II—-> Dzień II

Relacja z dnia III i IV—> Dzień III

Relacja z dnia V —> Dzień V

 

Pozdrawiam,

Dominika

5 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam fitness blender! Tak ja napisałaś, ćwiczenia są wymagające ale szybko mijają i fajnie się je robi 😀 Przez te 47 dni udało mi się zgubić kilka kg i cm 😀 Wczoraj przymierzałam sukienki na studniówkę i wszystkie panie w salonie zachwycały się moją figurą! Chociaż jeszcze nie mam wymarzonej sylwetki, w niedlugim czasie uda mi się ją uzyskać – dzięki temu wydarzeniu, ‘grupie wsparcia’, Tobie Tips! 🙂 Naprawde, to wydarzenie jest super! Mam nadzieje, że potem równiez będziemy razem ćwiczyc 🙂

  2. U mnie nie ma rewelacyjnych zmian brzuch po 2 ciążach nadal wymaga pracy ale jest lepiej, kilka cm spadlo, 3 kg jest mnie mniej tyleczek sie ujedrnil i trochę podniósł (mąż się cieszy :-P) jest lepiej z kondycją i ogolnie to dzień bez cwiczeń jest niezupełny 🙂

  3. Ja również uwielbiam Fitness blender,a ćwiczonka na ramiona są poprostu boskie,na poczatku ramiona bolały,ale teraz jest super:)Ja sie juz do ćwiczen tak przyzwyczaiłam,że pierwsza moja myśl po przebudzeniu to taka,że przede mną trening,z kazdym dniem coraz lepsze efekty,i również mam nadzieje,że bedziemy po tym wydarzeniu razem ćwiczyć:)pozdrawiam Was dziewczynki:)Tipsi buuuziaki!!!!

  4. u mnie największą furorę robi brzuch, z talii spadło mi aż 6cm, pod biustem 7 a z biustu TYLKO 2cm (co bardzo mnie cieszy, bo lubię swoje piersi) 🙂 Biceps urósł o 2cm i znikają “motyle” 😀
    problematyczna u mnie jest dolna partia ciała, bo z obwodu nie spadło nic, ale w moim przypadku większość tkanki tłuszczowej była osadzona w biodrach, a tyłek był obwisły i płaski. Teraz troszkę się to zmieniło, bo pupa się uniosła i uwypukliła, a biodra znikają 🙂
    myślę sobie, że tę fazę zrobię o tydzień dłużej, bo ćwiczenia są fajne, pot się leje i chyba nie jestem jeszcze gotowa przejść na level high 😀
    pozdrowienia i buziaki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.