Kochane! Już dzisiaj po 13 dniach ;przerwy powróciłam do Was. Jednak na pierwszy rzut poszedł trening z Mel B na Ps3! Musiałam wypróbować i powiem Wam, że jest BOSKI! Ale więcej na temat całej tej ” gry” pojawi się jeszcze w poście przed Świętami. Może kogoś zachęcia moja recenzja i sprawi sobie albo bliskim taki prezent:).

Dzisiaj obowiązywał —> Trening IV

Do wykonania miałyście 7 filmików a ich łączny czas wyniósł około 60 minut.

Na początek rozgrzałyście swoje ciała z Mel B. Później czekał na Was trening ramion. Czy w tej fazie zwiększyłyście troszkę swoje obciążenia? Pamiętacie, ze wlewając do butelki wodę albo wsypując piasek uzyskamy inną wagę:) Warto jest sobie zmieniać obciążenie!:) W końcu nie możemy mieć za łatwo…:)

Nowością, która pojawiła się w dzisiejszym planie były 5 minutowy trening na nogi z Fitness Blender.  Jestem ciekawa czy przypadł Wam do gustu? Wydaje mi się, że wygląda naprawdę fajnie!:)

W poprzedniej fazie ćwiczyłyśmy już z Panią Natalią jednak wtedy Nasze treningi były dla początkujących. Dzisiaj do wykonania był trening dla zaawansowanych. Panie, które nie posiadają piłki powinny w tym czasie wykonywać np: przysiady albo inne ćwiczenia:) Myślę, że nie jest to problem 🙂 I jak podobały Wam się ćwiczenia?

10 minutowe cardio większości z Nas było już znane.

Na  koniec czekało rozciąganie z Mel B.

melanie-brown-larry-king-89-6

Moje Drogie!

Czy bierzecie udział  dodatkowym wyzwaniu? Jeżeli tak, to jak Wam idzie?

Mam nadzieję, że po zakończeniu wydarzenia ” 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem ” podzielicie się swoimi metamorfozami, które mogą zmotywować inne Kobiety do podjęcia z Nami wspólnej walki o lepsze ciało , która ruszy już w styczniu:) Są chętne?:)  Mam nadzieję, że podczas Świątecznej przerwy wiele z Was będzie pamiętało u umiarze i poświęcicie przynajmniej 20 minut na trening:)

melanie-brown-aka-mel-b-viva-forever_5966166

Wydarzenie —> Faza V

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 i 3 —> Dzień 2 i 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Pozdrawiam,

Dominika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.