Meghan,  aktualnie księżna Sussexu. Wcześniej młoda aktorka, która zagrała rewelacyjnie w serialu o prawnikach “Suits”. Niestety fani tego serialu już jej w nim nie zobaczą. Bycie Księżną sprawia, że trzeba zrezygnować z dotychczasowego życia i dostosować się do wielu wymogów. Na szczęście treningi i zdrowa dieta Meghan Markle, które towarzyszą jej od mogą pozostać bez zmian.

Tak wygląda dieta Meghan Markle i jej plan treningowy

Księżna Sussexu nie wyobraża sobie dnia bez śniadania. Najczęściej rano zjada owsiankę z dodatkiem jakiś owoców i odrobiną syropu z agawy. Czasami przygotowuje sobie na śniadanie omleta z serem i świeżymi ziołami. Dieta Meghan jest bogata w owoce i warzywa, z których przygotowuje koktajle i świeże soki. W jej jadłospisie znajdują się ryby w bardzo dużej ilości. Kiedy grała jeszcze w serialu “Suits” w tygodniu trzymała się diety wegańskiej, a w weekend w trakcie grania na planie pozwalała sobie na odstępstwa. Nie wyeliminowała ze swojej diety węglowodanów. Bardzo często spożywa je na kolację w postaci makaronu. Jej wielkim grzeszkiem są frytki, które mogłaby jeść codziennie. Oczywiście stawia na równowagę i wie, kiedy może sobie na nie pozwolić. Meghan jest wielka fanką wina. Uwielbia dobre wino i nie uważa go za jakieś zło. Pozwala sobie na lampkę wina do kolacji. W jednym z wywiadów wspomniała również, że woli wino od zielonych koktajli, które również pije codziennie i uważa je za “zło konieczne”.

Meghan od lat trenuje jogę. Uważa, że to dzięki niej jej ciało jest elastyczne i silne, a ona może się w trakcie sesji jogi porządnie zrelaksować. Bardzo często stawia również na bieganie. Najczęściej jest to dystans 6 mil (prawie 10 kriometrów).

Jak same widzicie, nawet Księżna musi dbać o swoją sylwetkę sama. Nieważne ile mamy pieniędzy na koncie, nasza determinacja i silna wola są kluczem do wypracowania sylwetki, a nie tak jak niektórzy z Was uważają – KASA. Dieta Meghan Markle nie jest niczym drogim i nadzwyczajnym, tak samo jak joga i bieganie. Ona po prostu stawia na racjonalne odżywianie i nie wyklucza wszystkiego ze swojego jadłospisu. Pozwala sobie na odrobinę grzeszków.

Pozdrawiam,

Dominika

Przeczytaj również inne artykuły znajdujące się na tej stronie:

Dołącz do nas na instagramie: kliknij tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.