Britney Spears – gwiazda popu, której hity w latach 90-tych były znane na całym świecie. Jako młoda gwiazda miała przepiękną figurę. Niestety z biegiem czasu, po urodzeniu dwójki dzieci i prowadzeniu mało zdrowego trybu życia, gdzie dieta Britney Spears nie była najzdrowsza, wszystko się zmieniło. Jak jej się udało wrócić do formy w wieku 36 lat? 

Dieta Britney Spears

Po swoim kryzysie, gdzie Britney na pewno nie dawała dobrego przykładu swoim trybem życia, przyszedł czas na zmiany. Britney zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zajęli się ułożeni specjalnie dla niej dostosowanego jadłospisu. Firma Sunfare przygotowuje diety dla wielu gwiazd np: Evy Longoorii.

Dieta Britney Spears składa się z produktów o niskiej zawartości węglowodanów. Jej dzienne zapotrzebowanie energetyczne zostało rozłożone na trzy główne posiłki i dwie małe przekąski. Niestety ich łączna ilość kcal nie przekracza 1200 co tak naprawdę nawet w trakcie redukcji wydaje się dość małą ilością.

Trening Britney Spears

Jeżeli chodzi o treningi Britney stawia na taniec! Codziennie poświęca mu minimum 2 godziny. Oczywiście zdarzają się dni, kiedy w ogóle nie trenuje i poświęca czas wyłącznie swojej rodzinie. Oczywiście Britney chodzi również na siłownie, trenuje z ciężarami, uprawia treningi cardio, rozciąga swoje ciało. Ale to taniec jest tą formą aktywności, która łączy przyjemne z pożytecznym.

Prawda jest taka, że dieta Britney Spears nie należy do najlepszych! Niska zawartość kalorii może i przynosi wymarzone efekty ale bardzo często kończy się to efektem jojo. Oczywiście za jej metamorfozą stoi sztab osób, które w  tym jej pomogły.  Ale piszę to Wam po to, żebyście wiedziały, że Wy tego sztabu nie potrzebujecie! Wasza silna wola, zdrowe podejście i determinacja są Waszym kluczem do sukcesu bez drogi na skróty,

Przeczytaj na blogu:

  • Dieta i trening Dody – klik
  • Poznaj inne FIT kobiety które dzielą się swoim przepis na zdrową wysportowaną sylwetkę w każdym wieku ==> klik
  • Mój instagram na który Cię serdecznie zapraszam ===> klik

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.