Mateusz Borkowski był uczestnikiem chętnie oglądanego programu “Gogglebox. Przed telewizorem”, który jest emitowany w telewizji TTV.Nie da się ukryć, że mężczyzna znacznie wyróżniał się wśród uczestników. Widzowie kojarzą Mateusza pod pseudonimem “Big Boy”. Dlaczego? Mężczyzna ostatnio przyznał się, że ważył kiedyś aż 230 kg.

Najprostsze czynności sprawiały mu ogromną trudność. Przykładowo po wyniesieniu śmieci musiał odpoczywać przez dłuższą chwilę. Często łapał zadyszkę, a o bieganiu i szybkim chodzeniu nie było nawet mowy. W końcu przyszedł taki moment w życiu Mateusza, gdy postanowił on zupełnie zmienić swoje życie i zawalczyć o nową sylwetkę, a co najważniejsze o zdrowie. Wiązało się to z zabiegiem jakim było operacyjne zmniejszenie żołądka.

Mateusz zaczął od udania się do lekarza od chorób wewnętrznych, gdyż żadna dieta nie dawała rezultatów, jakich by oczekiwał. Doktor od razu zaproponował Big Boyowi operację. Mateusz opowiedział o niej, ale i o całokształcie swojej metamorfozy w “Dzień dobry TVN”. Odchudzanie pod czujnym okiem specjalistów dało niesamowity efekt. Uczestnik Goggleboxa schudł aż 133 kg!

Operacja zmniejszenia żołądka niesie ze sobą wiele korzyści, wśród których można wyróżnić:

  • zmniejszenie apetytu,
  • wytworzenie uczucia sytości nawet po niewielkiej ilości pokarmu stałego,
  • zmniejszenie ilości przyjmowanych pokarmów.

Po zabiegu trzeba bardzo się pilnować. Czasem wystarczy jeden za duży posiłek, aby nasz żołądek znowu został “rozciągnięty”.

Mateusz Borkowski mierzy 196 cm wzrostu. Gdy pierwszy raz był u lekarza jego waga wynosiła 229 kg. Teraz mężczyzna waży 97 kg i przyznaje, że nie używa już wagi. Taka liczba całkowicie go satysfakcjonuje. Do końca swojego życia będzie musiał jednak pilnować tego, co je. Dziś Mateusz cieszy się szczuplejszym wyglądem i nowym, lepszym życiem.

Jestem ciekawa co wy sądzicie o przemianie Big Boya! Czy operacyjny zabieg zmniejszenia żołądka to Waszym zdaniem pójście na łatwiznę? A może uważacie, że czasem jest on koniecznością? Koniecznie dajcie znać!

Pozdrawiam,
Roksana

Poznaj inne FIT kobiety które dzielą się swoim przepis na zdrową wysportowaną sylwetkę w każdym wieku ==> klik

Zapraszam na mój instagram ==> https://www.instagram.com/malmonroksana/

Pozdrawiam,

Roksana

3 KOMENTARZE

  1. Niesamowita metamorfoza. Dobrze, że istnieje możliwość skorzystania z takiej operacji. Mimo wszystko należy się pilnować aby nie doprowadzić się do takiego stanu.

  2. Ciekawy artykul. Nie wiedziałem ze cwiczenia tak wplywaja na hormony. Moja zona bardzo duzo trenowala a nie mogla schudnac, ale jak zaczęła brać iqacai to jej metabolizm się poprawił i kg zaczęły spadać. Jednak te zdrowe suplementy nie są takie złe.

  3. ciekawy artykuł i porady, jaką ludzie potrafią przejść metamorfozę, wszystko jest możliwe, jeśli bardzo się tego pragnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.