Ciąża dla wielu kobiet jest wspaniałym okresem. Każda z nas niestety przechodzi ją inaczej. Zdecydowanie większa część kobiet przybiera liczne kilogramy na wadze. Zdarzają się takie kobiety jak Sarah Stage, które od razu po porodzie wracają do formy. Od czego to wszystko zależy? Przede wszystkim od genów. Nawet aktywny zdrowy tryb życia w ciągu tych wspaniałych miesięcy nie gwarantuje, że nasza sylwetka od razu będzie perfekcyjna.

Sarah Stage

Sarah Stage po porodzie

Jest mamą dwóch synów. W każdej ciąży wyglądała perfekcyjnie. Za pierwszym razem płaskim brzuchem mogła pochwalić się już 4 dni po porodzie. Przez 9 miesięcy przybrała na wadze 12,5 kilogramów i już po 4 tygodniach zaczęła wracać do aktywności fizycznej.

W trakcie drugiej ciąży było bardzo podobnie. Do ostatnich dni jej brzuszek był naprawdę niewielkich rozmiarów. Jej figura była tak perfekcyjna, ze niektórzy zastanawiali się ona naprawdę jest w ciąży. Inni zarzucali jej, że na pewno szkodzi swojemu dziecku.

Syn urodził się zdrowy. Dokładnie miesiąc po porodzie Sarah pokazała, że jej ciało wróciło już do formy z przed ciąży. Mimo tego, że jeszcze nie zdążyła wrócić do treningów. Trzymała się tylko swojego planu żywieniowego, którym jest dostępny na jej stronie – oczywiście odpłatnie. Jeszcze 8 tygodni po cesarskim cięciu nie trenowała. Jej kluczem do szybkiego powrotu do formy wcale nie były treningi, a trzymanie się jej własnych zasad żywieniowych, które znajdziecie w jej poradniku i karmienie piersią swojego syna “na żądanie”.

Sarah Stage

Powrót do formy po ciąży jest sprawą indywidualną każdej mamy. Nieważne jest tak naprawdę jak długo on trwa. Trzeba go robić z głową. Pamiętajcie, że w trakcie ciąży zmienia się ciało, pojawiają się rozstępy, rozciąga się skóra i jest to tak naprawdę nieuniknione. Oczywiście niektóre Panie mają wielkie szczęście i zostają obdarzone wspaniałymi genami. Mam, które od razu po porodzie wracają do formy jest naprawdę niewielki procent. Dlatego nigdy nie krępujcie się tym, że zostały Wam do zrzucenia dodatkowe kilogramy. Przyjdzie moment w którym się ich pozbędziecie. Korzystajcie z tych wspaniałych chwil z noworodkiem i nie martwcie się o sylwetkę. Figurę zawsze można wypracować, a czasu nie da się cofnąć.

Znacie kobiety, które bardzo szybko wróciły do formy po pordzie? Koniecznie dajcie znać.

Pozdrawiam,

Dominika

Przeczytaj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.