Olga Bołądź jest polską aktorką filmową i teatralną. Ostatnio można było zobaczyć ją w filmie “Kobiety Mafii”.  Olga może pochwalić się nienaganną figurą. Jej aktualny wygląd jest spowodowany ciężkimi treningami i dietą, która momentami była bardzo rygorystyczna.

Olga Bołądź

Jej przemiana trwała prawie 3 miesiące. Jak każda kobieta, podczas swojej walki, miała wzloty i upadki. Zdarzało się, że Olga miała dojść i chciała dać spokój.

Olga Bołądź metamorfoza

Po dostaniu przez Olgę roli w “Służbach specjalnych” w 2015 r. została przez nią podjęta bardzo ważna decyzja. Musiała zmienić swoją sylwetkę. Olga trenowała bardzo ciężko: zazwyczaj ćwiczyła 7 dni w tygodni. Jak wyglądały jej treningi? Były to głównie ćwiczenia siłowe i aeroby. Do treningu zostały także wplecione elementy sztuk walki. Osobą, która wspierała ją w tej trudnej chwili był Tomasz Oświeciński.

Jednym z głównych celów było odsłonienie ABS. Aktorka trenowała ABS co dwa dni. Trener dbał o to, żeby ćwiczenia nie było monotonne. Zależało mu na tym, żeby jak najbardziej zaskoczyć jej mięśnie i uzyskać jak najlepsze efekty.

Cała metamorfoza nie udałaby się bez odpowiedniego wsparcia i diety. Głównym motywatorem całej tej przemiany był trener. Zawsze mogła rownież liczyć na wsparcie od reżysera. Olga jest drobną ale za to bardzo silną, zawziętą kobietą i to właśnie jej silna wola sprawiła, że było jej łatwiej przebrnąć przez te wszystkie zmiany.

 W trakcie 3 miesięcznej przemiany stosowała dietę białkową, która jest dosyć monotonną i restrykcyjną dietą. Zazwyczaj stosują ją mężczyźni, którzy pakują na siłowni i chcą przybrać masę mięśniową. Jej głównym składnikiem jest ryż i kurczak.

Olga Boładź Metamorfoza

Jak udaje jej się utrzymać swoją metamorfozę?

Olga Bołądź nie jest już na diecie białkowej.Je produkty spożywcze na które ma ochotę. Oczywiście zachowuje w tym wszystkim rozsądek. Spędza aktywnie czas ale wybiera takie treningi, które sprawiają jej przyjemność. Nie katuje się restrykcyjną dietą i ciężkimi ćwiczeniami, a po prostu prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia pod okiem trenera – to jest właśnie klucz do utrzymania osiągniętych efektów.

Jak Wam podoba się przemiana Olgi? Co sądzicie o kobietach, które mogą pochwalić się mocno wyrzeźbioną sylwetką?

Zapraszam Was na instagram Olgi Bołądź ==> klik

Pozdrawiam,

Roksana

Przeczytaj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.