Można by powiedzieć, że historia Amerykanki Jenny Jameson brzmi niczym gotowy scenariusz filmowy! Gwiazda, która w latach 90. działała w branży dla dorosłych popadła w nałogi i zaprzestała dbania o swoje zdrowie. Już w liceum aktorka zżywała wiele niebezpiecznych specyfików.

Po urodzeniu dzieci przeszła jednak ogromną metamorfozę, a na Instagramie chwali się swoim nowym, lepszym wyglądem setkom fanów.

O Jennie Jameson i jej ogromnej przemianie mogłyśmy przeczytać w magazynie dla kobiet pt.” Women’s Health”. Obecnie 44-letnia aktorka, jak już wcześniej wspominałam, była kiedyś gwiazdą filmów pornograficznych. Gdy jej kariera dobiegła końca, Jameson silnie uzależniła się od narkotyków. Jakby tego było mało, doszły do tego zaburzenia odżywiania, które zakończyły się tym, że aktorka była chuda. Był to wręcz chorobliwy wygląd, aktorka w krytycznym momencie ważyła jedynie 34 kg. Lekiem na całe zło okazało się macierzyństwo, które doprowadziło do tego, że była aktorka postanowiła diametrialnie odmienić swoje dotychczasowe życie. Gwiazda urodziła trójkę dzieci. Po tym fakcie jej waga poszła w górę. Jej walka z kilogramami, których nabrała podczas ciąży, dzisiaj jest inspiracją dla setek matek na całym świecie, które marzą by po urodzeniu dziecka, wyglądać tak jak przed ciążą.

Jenna Jameson przyznaje, że dzięki temu, że trzymała się diety i regularnie oraz systematycznie ćwiczyła, udało jej się pozbyć aż 25 nadprogramowych kilogramów. Jak sama mówi, wygląd nie jest priorytetem. Najważniejsze jest bowiem dobre samopoczucie i zdrowie. 44-latka dzięki przemianie nabrała pewności siebie i stała się przez to szczęśliwsza. Teraz kojarzona jest głównie ze zdrowym lifestylem, a nie jak kiedyś z „karierą aktorską”. Profil aktorki na Instagramie jest zdominowany przez jej dzieci, ale możecie także zobaczy walkę Amerykanki z samą sobą.

Moim zdaniem kobieta musiała przejść bardzo długą drogę, żeby znaleźć się tam, gdzie jest obecnie. Wielkie ukłony w jej stronę i oby tak dalej! A Wy co myślicie? Koniecznie dajcie znać.

Zapraszam jeszcze na Instagrama naszej dzisiejszej bohaterki: jennacantlose

Pozdrawiam,

Roksana

2 KOMENTARZE

  1. I bardzo dobrze! Też ostatnio zaczęłam pracę nad sylwetką. Nie chcę być otyła i ukrywać fałdki pod ubraniami. Dlatego ćwiczenia stały się moją codziennością. Ponadto wprowadziłam sobie racjonalną dietę i zaczęłam stosować iqgreen, żeby uniknąć efektu jojo. Do wakacji na pewno zrobię formę, która będzie mnie zadowalała.

  2. o kurczaki… o ile jakoś nieszczególnie mnie ruszają takie zmiany, o tyle akurrat ta jest naprawdę porażająca… u mnie schudnąć udalo się tylko na tabsach iqgreen niestety mimo, że próbowałam za pomocą ćwiczeń ale wg mnie to i tak bez znaczenia – liczy się efekt bo one są na naturalnej zielonej kawie więc są bezpieczne dla rganizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.