Mocne wcięcie w talii, szerokie biodra, smukłe nogi – tym przede wszystkim charakteryzuje się figura klepsydry. Prawda jest taka, że nie możemy nadać swojej figurze 100% wyglądu klepsydry z przyczyn genetyki. Na szczęście dzięki wysmukleniu talii i nóg, wzmocnienie pośladków, ud, ramion i klatki piersiowej każda kobieta jest w stanie przybliżyć się do tego typu sylwetki. Jeżeli marzy Wam się płaski brzuch, jędrne pośladki, mocno zaznaczona talia, te zestawy ćwiczeń są właśnie dla Was. 

Przygotowałam dla Was 10 treningów, które będą w tym bardzo pomocne.  Zachęcam do ich wydrukowania i korzystania naprzemiennie. Rutyna nie jest dobrym motywatorem. Nasze ciało potrzebuje różnych ćwiczeń! Rozmaite treningi = szybsze efekty.

Trening 1:

https://transformfitspo.com

Trening 2:

https://transformfitspo.com

Trening 3:

Trening 4:

https://transformfitspo.com

Trening 5:

https://transformfitspo.com

Trening 6:

Trening 7:

Trening 8:

Trening 9:

https://transformfitspo.com

Trening 10:

Pamiętajcie, że trening odpowiada tylko za 30% efektów. Reszta tak naprawdę zależy od naszej diety. Zdrowe odżywianie jest tutaj kluczem do sukcesu. Nigdy nie stawiajcie wszystkiego na jedną kartę. Nie zmuszajcie się do zamiany swojego ciała dla kogoś! Pamiętajcie, że to Wy macie kochać swoje ciało!

PS: Dajcie znać czy chcecie więcej takich wpisów z zebranymi treningami 🙂

Pozdrawiam,

Dominika

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.