Mam dla Was kolejną, wspaniałą metamorfozę. Autorka tej przemiany korzystała z zestawów ułożonych przeze mnie. Niesamowita z niej Kobieta. Jak każdy czasami traciła motywację, ale nigdy się nie poddała i powoli dąży do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Jak dla mnie, to efekt na dzień dzisiejszy jest cudowny!:) Z resztą zobaczcie sami.

” Cześć 
Dziś stwierdziłam, ze nadszedł czas by pokazać moje efekty. Zdjęcie z przed jest z kwietnia zeszłego roku. Jednak ćwiczę od końca styczna z 4-5 razy w tygodniu. ( waga ta sama 65 kg) Moje ćwiczenia to wyzwania z Tobą, w najnowszym trochę dla mnie za mało i coś sobie zawsze dodaje 🙂

Dieta ???!!! Hmm rożnie bywa staram się ograniczyć słodycze i napoje gazowania zamieniłam na wodę z cytryna i mięta. Obecna waga to 58 kg , co do cm to nie wiem bo nie mierzyłam się przed :-(. Jeszcze wiele przede mną, ale z Twoimi wyzwaniami do wakacji będzie super. Dziękuje za motywacje każdego dnia 🙂

Pozdrawiam “

Jestem pod wrażeniem :). Bardzo się cieszę, ze coraz więcej Kobiet postanawia podzielić się swoją przemianą. Jeżeli chciałabyś również pochwalić się swoimi efektami, to prześlij je wraz z krótką bądź dłuższą historią na tipsforwomen@wp.pl. 

Jeżeli podoba Wam się przemiana mojej Kochanej Czytelniczki, która bardzo dużo udziela się na blogu i FB, to zostawcie specjalnie dla Niej jakiś miły komentarz, do którego będzie mogła wrócić w chwilach zwątpienia i polubcie dzisiejszą metamorfozą.

Każda z Was może osiągnąć sukces. Tylko NIGDY nie możecie się poddać i zrezygnować ze swoich marzeń. Niektórzy muszą  czekać dłużej na widoczne efekty, a inni po prostu zauważają je szybciej. Nie możecie dopuścić do tego, żebyście zwątpiły w to, że dacie radę. Wierzę w każdą Was! Wszystkie jesteście niesamowite. Wasze metamorfozy działają na mnie motywująco. Dzięki nim chcę dalej Wam pomagać. W wakacje Wy zaczniecie sezon bikini, a ja zacznę się rozwijać tak, żeby jeszcze bardziej i indywidualnie móc Wam pomagać:).

Pozdrawiam serdecznie,

Dominika

PS: Kliknij w zdjęcie i zobacz całą metamorfozę.

8 KOMENTARZE

 1. Czy ja dobrze zrozumiałam, że Pani ze zdjęcia ćwiczy 3 miesiące?
  Wooow gratuluję pięknych efektów. Naprawdę świetna robota i dobra motywacja dla wszystkich!

 2. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej przemiany! W tak krótkim czasie tak piękne efekty! Da się? Da! Gratuluję Ci z całego serca sukcesów 😉 Powodzenia!
  Ps.Ja ćwiczę od lutego tego roku i to również za sprawą Tipsi, mam nadzieję, że wkrótce będę mogła się pochwalić swoimi sukcesami.

 3. Gratulacje!!! Piękna robota! 🙂
  Podziwiam wytrwałość, z którą u mnie ostatnimi czasy jest słabo ;/
  Postaram się poprawić 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.