Kate Hudson mama trójki dzieci aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i udowadnia swoim obserwatorom, że bycie mama wcale nie musi wiązać się z wymówkami. Aktorka uświadamia innym , że zdrowy styl życia pozwala zatrzymać młodość, a dzięki treningom jesteśmy płaski brzuch jest możliwy nawet po trzech ciążach.

W przypadku dwóch dwóch pierwszych ciąż, Kate nie pokazywała swojej sylwetki po urodzeniu. Po przyjściu na świat córki o imieniu Rani, było inaczej. Gwiazda chętnie pokazała jak brzuch i całe ciało wygląda po kolejnej już ciąży. Jej figura nie jest idealna, ciężko dopatrzeć się tutaj kaloryfera, ale kobieta zupełnie się tym nie przejmuje. Pod jednym ze swoich postów pisze, że owszem, chciałaby skupić się na sobie i swoim wyglądzie, ale to dzieci są dla niej najważniejsze.

Po urodzeniu trzeciego dziecka, chęć zagubienia 11 kg wynikała z faktu, że Kate dostała rolę w filmie. Postanowiła także trzymać zdrową dietę i spróbować nowych rodzajów aktywności fizycznej. Jednocześnie gwiazda nie chce popadać w paranoję. Pragnie prowadzić normalne życie, spotykać się z przyjaciółmi czy spędzać czas z dziećmi i swoim partnerem.

Kate Hudson aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Chce pokazywać na nim to, jak zmienia się jej ciało i stopniowo wraca do stanu sprzed ciąży. Chce w ten sposób pokazywać innym kobietom, że wszystko jest możliwe. Wystarczy systematyczność i zdrowe podejście.

Jej główną motywacją jest zdrowie. 39-latka twierdzi, ze chce żyć jak najdłużej, zachowując przy tym najlepszą formę. Warto dodać, że w przypadku trzeciej ciąży Kate nie mogła być tak aktywna, jak by chciała.

Aktorka regularnie dzieli się swoimi postępami. Czy patrząc na zdjęcia i nagrania, powiedziałybyście, że Kate jest mamą aż trójki dzieci? Jak widać wszystko jest możliwe, jeśli naprawdę się tego chce. Wiele kobiet zarzucało naszej bohaterce, że zbyt szybko próbuje pozbyć się dodatkowego nadbagażu po ciąży, jednak jak sama twierdzi, wszystko robi z głową.

Pozdrawiam,

Roksana

Przeczytaj na blogu również:

SALMA HAYEK – 53-LATKA Z NIENAGNANĄ SYLWETKĄ. Jak ona to robi?

Jenny Jameson – Kobieta, która zmieniła swoją sylwetkę i całe życie nie do poznania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.