wtorek, 26 września, 2023

Metamorfoza Paige Way

Paige Way to 22 letnia kobieta, która zrzuciła … 82 kg przez docinki swojego chłopaka.

Jak zobaczymy na jej przykładzie dokuczanie komuś, żeby nie powiedzieć szykanowanie może być drogą do sukcesu.

Chłopak 22 latki stwierdził, że dziewczyna ma ogromny brzuch i wstydził się jej z tego powodu. Nie chciał z ni,ą wyjechać z w podróż na ich pierwszą rocznicę. A uprawianiu miłości już w ogóle mogła zapomnieć. To był impuls dla Paige, która rozpoczęła dietę. Z rozmiaru 28 udało jej się wypracować 12. Kobieta nie ukrywa, że to, że kiedy jej chłopak krytykował jej wagę i wygląd, było jej smutno i czuła przygnębienie Jednak dzięki jego zachowaniu  jest dzisiaj zupełnie kimś innym – szczęśliwą i dobrze czującą się w swoim ciele dziewczyną.

Już jako dziecko miała kilka kilogramów więcej. Jak sama mówi docinał jej nie tylko chłopak. Również jej przyjaciele krytykowali jej nadmiar ciała.

Paige pracuje w biurze. Często w pracy towarzyszyły jej ciasteczka, czekoladki i różne inne bomby kaloryczne. Lubiła też chodzić do MacDonalda. Zawsze zamawiała dwa hamburgery i duże frytki. Na deser zawsze były lody albo słodkie szejki. W ciągu dnia potrafiła wypić 2 litry coli.

W wieku 21 lat jej waga mocno poszła w górę. Jej BMI wynosiło 57. To prawie 3 razy więcej niż powinno! W marcu 2013 lekarze ostrzegli ją, że jeśli nie zmieni swoich nawyków żywieniowych, to grozi jej zawał serca. Twierdzi, że czuła się upokorzona, że jej zdrowie cierpi przez jej wagę ale starała się temu zaprzeczać. Była ciągle zmęczona i łapała zadyszki. Gdy była w pracy mocno się pociła i makijaż niemal spływał jej po twarzy.

nnc.mx
nnc.mx

W lipcu 2013 roku nadszedł przełom w życiu Paige. Zakończyła swój związek i wzięła się za siebie. Na początku straciła 8 kg w przeciągu 3 miesięcy. Jej dieta była bardzo restrykcyjna. Była zadowolona, że waga spada, ale emocjonalnie czuła się niezbyt dobrze. Po tym czasie nie mogła już sobie poradzić i postanowiła chudnąć w zdrowszy sposób. Przez następne osiem miesięcy Paige jadła regularnie. Były to małe, ale zdrowe porcje. W walce pomagała jej młodsza siostra. Do diety dołączyła ćwiczenia fizyczne. Kolejne kilogramy leciały w dół.

Paige straciła ogólnie 82 kg. Jednak dziewczyna przyznaje, że przez tą transformację straciła kilku przyjaciół. Mówi, że byli po prostu zazdrośni. Paige wreszcie czuje się pewnie i jest szczęśliwa z tego jak wygląda.

Co myślicie o metamorfozie Paige? Czy uważacie że docinki od innych mogą nas motywować czy wręcz przeciwnie? Jakie jest wasze zdanie? Co bardziej nas motywuje? Chwalenie czy obrażanie?

Pozdrawiam,

Roksana

*** ŹRÓDŁA: mirror.co.uk **

Roksana
Roksana
21-letnia studentka technologii cyfrowych, z zawodu technik żywienia, najbardziej lubiąca spędzać czas w kuchni tańcząc z garami (ewentualnie testować kosmetyki).
RELATED ARTICLES

2 KOMENTARZE

    • łaski nie robił na żadnym etapie… zresztą nie dziwię się że go rzuciła skoro ‘motywował’ ją wstydząc się jej przed znajomymi i wyśmiewając. Nie jest łatwo poradzić sobie z problemem partnera przybierającego na wadze, ale jechanie kogoś z kim się jest w związku jest ostatnią ze złych opcji. Może zrozumiała że zasługuje na więcej niż przemoc psychiczna kiedy zyskała trochę pewności siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular