Emily, znana także jako Emrata jest popularną modelką oraz posiadaczką nieskazitelnej figury. Sławę przyniosło jej zagranie w popularnym teledysku Robina Thicke, które miało miejsce 6 lat temu. Dziewczyna z polskimi korzeniami może pochwalić się najlepszymi kontraktami na Świecie. Jest świadoma, że musi dbać o swoje ciało, gdyż jest ono narzędziem jej pracy.

Modelka żyje szybko i dużo podróżuje. Co za tym idzie spędza długie godziny w samolocie, spożywa niesystematycznie posiłki oraz śpi bardzo nieregularnie. Jak zatem udaje się jej zachować fit sylwetkę, skoro dodatkowo uwielbia słodkie przekąski?

Emily twierdzi, że ciało i dusza są ze sobą powiązane. Z tego powodu je tylko produkty, po których spożyciu czuje się dobrze. Do jej faworytów należą odżywcze koktajle. Dziewczyna uwielbia połączenie buraków z kurkumą. Oprócz tego, że pozwalają one zachować Emily fit figurę, to dodatkowo wpływają na kondycję jej cery, która wręcz promienieje.

Mimo panującej mody na bycie wege Emily Rajtkowki nie odmawia sobie mięsa i mówi, że nie wyobraża sobie życia na samych sałatkach. Mięso to jej główny dostawca białka, żelaza i wielu witamin. Wykluczyła ze swojej diety przetworzone produkty. Nie je także słodyczy i fastfoodów. Swoje posiłki przygotowuje sama, jeśli tylko pozwala jej na to czas. Produkty wybiera świadomie i wyklucza te, przez które mogłaby się źle czuć.

Na śniadanie modelka pozwala sobie zjeść czekoladową babeczkę czy rogalika oraz wypić kawę. Pije minimum 2 litry wody każdego dnia. Kolejny posiłek jest już bardziej fit. Emily zwykle decyduje się na sałatkę. Jak sama mówi, uwielbia także od czasu do czasu wyskoczyć z przyjaciółmi na burgera. Liczy się jednak to, aby taki posiłek, zjedzony od czasu do czasu, składał się nie tylko z pustych kalorii, ale był przyrządzony na bazie dobrych jakościowo i naturalnych składników.

Jeśli chodzi o trening to Emily nie ma trenera personalnego. Od czasu do czasu zdarzy jej się odwiedzić siłownię. Uwielbia także jogę i długie spacery.

Podoba Wam się takie podejście, jakie ma Emily? Myślicie, że to, co robi modelka wystarczy by zachować taką figurę?

Pozdrawiam,

Roksana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.