środa, 24 kwietnia, 2024
Strona głównaLifestyleDeynn, której nogi hejterzy porównywali do GREMLINA - Do jakiej sylwetki dąży?...

Deynn, której nogi hejterzy porównywali do GREMLINA – Do jakiej sylwetki dąży? Kto jest jej motywatorką?

Deynn jest kobietą o dość mocno zarysowanej sylwetce. Większość z Was zna ją i wie jaką przeszła metamorfozę. Gdybyście jednak chciały zobaczyć jej zdjęcia z przed x lat, to zapraszam Was tutaj ===> KLIKNIJ TUTAJ. Ja wiem, że Deynn ma zarówno duże grono fanów jak i obserwatorów. Nie oceniam jej zachowania. Przyglądam się tylko jej sylwetce i zmaganiom o lepszą, wymarzoną figurę. 

Każdy z nas ma jakiś swój ideał sylwetki do którego dąży. Zdecydowana większość kobiet pracuje nad lekko podkreśloną figurą, jędrnymi pośladkami, płaskim brzuchem. Deynn ma inny pogląd na idealną figurę.

Jej największymi motywatorkami są kobiety o bardzo mocno umięśnionej sylwetce. Oto one: Raissa Rafaelli, Vanessa Garcia, trenerka @tabatachang.

Deynn swoimi treningami dąży do jeszcze większego rozbudowania ud, a jej największą inspiratorką jest właśnie Raissa, która może pochwalić się tym, na co Deynn ciężko pracuje.

https://www.girlswithmuscle.com/666182/raissa-rafaelli

Vanessa również ma mocno rozbudowane uda, pośladki.

https://www.reddit.com/r/FitAndNatural/comments/5omgbg/brazils_vanessa_garcia/

Trenerka o nicku @tabatachan ma najdelikatniejszą sylwetkę z nich wszystkich.

https://www.instagram.com/tabatachang/?hl=pl

Wszystkie dziewczyny łączy jedno: bardzo rozbudowane dolne partie ciała, mocno podkreślone ciało, wyrzeźbiony brzuch i silne ręce.

Dla jednych taki obraz kobiecej figury jest nie do pomyślenia. Dla innych jest to marzenie nad którym ciężko pracują. Jedno jest pewne, trzeba poświecić niesamowicie dużo wysiłku, żeby tak wyglądać. Duża ilość mocnych treningów, restrykcyjna dieta, chęci i motywacja. Bez tego nie ma szans na taką sylwetkę.

Przyznam się szczerze, ze Deynn zaskoczyła mnie swoim ideałem do którego dąży. Moim zdaniem jej figura teraz wygląda obłędnie. Mocno rozbudowane nogi już są jej atutem. Oczywiście każdy ma prawo dążyć do takiej figury o jakiej marzy dlatego trzymam za nią kciuki i mam nadzieję, że jej marzenie kiedyś spełni się.

Osobiście uważam, że co za dużo, to niestety niezdrowo. Jestem fanką bardziej symetrycznych sylwetek, z mocno podkreślonymi pośladkami, bez wielkich ud. Jestem ciekawa na jaką Wy sylwetkę pracujecie. Czy jest tutaj ktoś, kto tak samo jak Deynn chciałby aż tak bardzo rozbudować swoje ciało?

Pozdrawiam,

Dominika

 

Dominika
Dominikahttps://www.tipsforwomen.pl
Zakręcona studentka, zakochana w sporcie i zdrowym odżywianiu. W wolnych chwilach zajmuję się blogowaniem. Zamierzam motywować Was do aktywnego trybu życia i udowodnić Wam, że można wszystko!!! Wystarczy tylko naprawdę tego chcieć.
RELATED ARTICLES

5 KOMENTARZE

 1. Jestem tego samego zdania co Ty. Co za dużo to niezdrowo. Dla mnie wygląda to źle, nogi u kobiety jak u konia. Teraz ma je ładne, dalej jak dla mnie już 3x nie.

 2. Jak dla mnie kobieta nie powinna mieć aż tak mocno zarysowanych mięśni, ale to jest kwestia mocno indywidualna. Koleżanka trenuje taniec brzucha i ze wszystkich sił próbuje sobie zrobić oponkę… Zwariowała? Nieee… po prostu ma inny ideał piękna do którego dąży 🙂

 3. Moim zdaniem powinna dążyć do tego co jej się podoba. Każdy ma prawo się realizować nawet jeśli spełnienie jej marzenia będzie dla innych czymś ” nie do pomyślenia ” badź czymś “obrzydzającym” . To jej ciało ma prawo robić z nim co chce.
  Mi osobiście podoba się lekki zarys mięśni ud , mocne mięśnie pośladków i brzucha.
  Moim zdaniem figura Dayn jest teraz idealna , jednak akceptuje jej ideał figury i życzę powodzenia .

 4. Moim zdaniem powinna dążyć do tego co jej się podoba. Każdy ma prawo się realizować nawet jeśli spełnienie jej marzenia będzie dla innych czymś ” nie do pomyślenia ” badź czymś “obrzydzającym” . To jej ciało ma prawo robić z nim co chce.
  Mi osobiście podoba się lekki zarys mięśni ud , mocne mięśnie pośladków i brzucha.
  Moim zdaniem figura Dayn jest teraz idealna , jednak akceptuje jej ideał figury i życzę powodzenia . ????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular