Trening Kim Kardishian już nie jest tajemnicą! To właśnie figura tej kobiety jest przykładem dla milionów kobiet na świecie. Oprócz predyspozycji genetycznych, które na pewno posiada, bardzo duży wpływ na jej sylwetkę ma dieta i trening. Jakiś czas temu jej były trener zdradził szczegóły jej treningu na pośladki. Podobno efekty są rewelacyjne i szybkie w wypracowaniu. Właśnie dlatego chyba warto przetestować go na sobie, prawda?

Trening Kim Kardishian

Kiedy Kim Kardishian została mamą postanowiła, że szybko wróci do formy z przed ciąży. Wiedziała, że musi dać z siebie wszystko, żeby jej plan przyniósł rezultaty.

Jako trenera, który pomagał jej w zrealizowaniu postanowienia wybrała trenera własnego męża. Spotykali się codziennie. Sesja treningowa była rozplanowana na dwie godziny. Trener nie odpuszczał jej, wymagał od niej naprawdę dużo.

Głównym ćwiczeniem, które wykonywała Kim były przysiady. Na jedną sesję treningową przypadało około 100 przysiadów. Oprócz tego w jej rozpisce treningowej znajdował się pilates i i trening bootcamp, który jest treningiem łączącym cardio z ćwiczeniami siłowymi z ciężarami.

ETAPY TRENINGU KIM KARDISHIAN:

O tym, że trening trzeba rozpocząć rozgrzewką chyba wiemy wszyscy. Tak też robiła Kim. Jej rozgrzewką były skoki na skakance wykonywane różnym tempem – około 50 razy. Po rozgrzewce przychodził czas na sesję areobikową z wykorzystaniem ciężarów. Kolejnym punktem każdego treningu był trening brzucha na którym wykonywała np. brzuszki z piłką o wadze 4,5 kilogramów i ćwiczenia z hantlami. Jedną z zasad treningu było nie robienie żadnej przerwy w trakcie jego trwania, co miało przyśpieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej. Na sam koniec celebrytka wykonywała ćwiczenia z pilatesu i po dwóch godzinach kończyła swoją sesję treningową.

Prawda jest jednak taka, że to dieta w 70% odpowiada za efekty naszych starań w dążeniu po lepszą sylwetkę. Dowiedz się również dzięki jakiej diecie Kim zrzuciła 32 kilogramy:

Dieta Kim Kardishian – Dzięki niej schudła 30 kilogramów

Jak sama widzisz, nawet największe gwiazdy muszą na treningu dać z siebie wszystko, żebyśmy później mogli zazdrościć im wspaniałej figury. Prawda jest taka, że nie każdego stać na trening z trenerem personalnym ale pamiętaj, to Twoja silna wola powinna być dla Ciebie największym motywatorem! Bez dobrego trenera też dasz radę. Ale jest jeden warunek. Musisz tego naprawdę chcieć!

Instagram Kim Kardishian ===> klik

Pozdrawiam,

Dominika

PS: Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz kciuka w górze pod tym wpisem! 🙂 

Przeczytaj również:

Dołącz do nas na instagramie: kliknij tutaj

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.