sobota, 17 lutego, 2024
Strona głównaTreningFIT KobietyGrupowa metamorfoza Chińskiej Rodziny - Jak to zrobili? Co ich zmotywowało?

Grupowa metamorfoza Chińskiej Rodziny – Jak to zrobili? Co ich zmotywowało?

Nie bez powodu używa się powiedzenia „w kupie siła!”. Dzisiaj przyjrzymy się pewnej chińskiej rodzinie, która postanowiła przejść wspólną metamorfozę i pozbyć się zbędnych kilogramów. Nie chodziło w niej jednak o wygląd, ale głównie o pomoc jednemu z członków rodziny, który zmagał się z problemem alkoholowym.

Zmiana nawyków żywieniowych, ale i całego trybu życia jest łatwiejsza, jeśli nie robi się teo solo. Wspacie i obecność osoby, która robi to samo co Ty (a w dodatku w tym samym czasie) jest bezcenna. Jessie, 32-letni fotograf, postanowił namówić całą swoją rodzinę do grupowej metamorfozy. Udział w niej wzięła mama i żona mężczyzny. Udało się także namówić ojca. To właśnie na jego przemiana była najważniejsza.

Fotografowi zależało na namówieniu ojca do zmiany stylu życia, ponieważ ten nie tak dawno wygrał walkę z alkoholizmem. Nałóg ten wyrządził jednak wiele szkód w jego organizmie (zarówno psychicznych jak i fizycznych). Mężczyźnie ciężko było odnowić kontakty z rodziną i zupełnie stracił poczucie własnej wartości oraz pewność siebie. Jessie nie pozostawił swojego ojca bez pomocy. Dodatkową motywacją były także narodziny jego pierwszego dziecka. Mężczyzna pragnął, aby cała jego rodzina, a szczególnie ojciec, brali czynny udział w dorastaniu jego syna. Chodziło też o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny oraz o to, aby mogli żyć długo, a co za tym idzie cieszyć się sobą jak najdłużej.

Treningi zostały rozpoczęte, gdy żona 32-letniego mężczyzny była jeszcze w ciąży. Z tego powodu nie brała ona udziału w ćwiczeniach. Fotograf razem ze swoimi rodzicami wybierali się na niedługie marszobiegi, stopniowo zwiększając odległość. Z czasem, w związku ze zwiększeniem kondycji rodziny, marszobiegi przekształciły się w regularny jogging. Ponad to ojciec i syn zapisali się na siłownię i zajęcia z boksu. Mama pozostała jednak przy bieganiu i spacerowaniu, gdyż kompletnie nie widziała siebie w tym miejscu.

Największy sukces odnieśli Jesse i jego ojciec, o którego metamorfozę wszyscy najbardziej zabiegali. Mężczyzna przyznał, że jego tata odzyskał kondycję, stał się bardziej pewny siebie i zaczął częściej się uśmiechać. W rodzinie nie zmienił się jedynie wygląd jej członków -przede wszystkim poprawiły się relacje. Jest ona również szczęśliwsza i bardziej zgrana niż kiedykolwiek.

Zobaczcie jeszcze zdjęcie po. Jest różnica, prawda?!

Pozdrawiam,

Roksana

 Źródło informacji o rodzinie i ich metamorfozie: kobieta.gazeta.pl

 

Jenny Jameson – Kobieta, która zmieniła swoją sylwetkę i całe życie nie do poznania!

 

Roksana
Roksana
21-letnia studentka technologii cyfrowych, z zawodu technik żywienia, najbardziej lubiąca spędzać czas w kuchni tańcząc z garami (ewentualnie testować kosmetyki).
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular