wtorek, 16 kwietnia, 2024

Trening Cardio

Przygotowałam dla Was jak dla mnie najlepsze treningi Cardio dostępne w internecie 🙂 

Trening cardio –inaczej trening wytrzymałościowy lub tlenowy, jest najczęściej polecanym wysiłkiem dla osób odchudzających się. Może być stosowany praktycznie przez wszystkich, bez względu na wiek, płeć i poziom wydolności fizycznej. To doskonały sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, dotlenienie organizmu czy też zwiększenie wydajności pracy serca i płuc.

Aby trening cardio przyniósł oczekiwane efekty w postaci spalenia tkanki tłuszczowej i poprawy zdrowia, powinien być wykonywany minimum trzy razy w tygodniu powyżej 30 minut. W miarę zwiększania poziomu.

 

Trening Cardio z Mel B:

Mel B 15-minutowy trening cardio

Fat Burning Cardio Workout – 37 Minute Fitness Blender Cardio

Calorie Blasting Cardio Boot Camp Workout

Cardio Kickboxing

Trening Cardio z XHIT Daily:

Burn 200 Calories in 20 Minutes

Victoria Secret Cardio Workout

Cardio Workout: How to Lose Weight

Fat Blasting Cardio Workout

7 Minute Intense Cardio Workout

Trening Cardio z Tiffany:

Boxer Babe 10 minute cardio workout

Be Fit:

Fat-Burning Cardio Workout: BeFit in 90

Cardio Booster Workout by BeFit in 90

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

11 KOMENTARZE

  1. Właśnie szukam cardio po którym mój otłuszcozny organizm by nie umierał i zdecydowanie muszę zostać przy Mel B. ten pierwszy fitness blender wygląda też znośnie, ale obstawiam że moja kondycja pozwoli go zrobić za jakiś miesiąc. Drugi też fajny, ale nadal butów nie mam (pech jakiś z damskich 42 za małe przeważnie w sportowym, a z męskiego przeważnie nie ma tego rozmiaru; jak zakupię lepsze obuwie to dopiero łogień pójdzie ) 😀

  2. Ja bardzo lubie robic z ytb: HIIT cardio 10 minutes. Mi pomaga i bardzo go lubie – nie wymaga zadnych dodatkowych przedmiotow. Teoretycznie jest przeznaczony dla tych, ktore zrzucaja po ciazy, ale ja i tak z niego korzystam. Wyzwala sporo energii.

    • lbs to jednoska masy (funt ). 1 kg = 2,2 funtow? Czyli co, na skakance osoba o masie ok. 60 kg przez godzine spala 570 kcal?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular