Przedstawiam Wam Aleksandrę Rożnowską – niesamowitą motywatorkę młodych mam. Ola jest mamą ponad dwuletniego Tymka. Z zawodu to instruktorka fitness, która wpadła na genialny pomysł by wspierać mamy w powrocie do formy sprzed ciąży. Sportsmama pokazuje jak ćwiczyć z maluszkiem i już nie mieć wymówki, że dziecko zajmuje nam cały czas. Ola ma coraz więcej fanek, a do jej klubu mam zgłasza się coraz więcej chętnych kobiet, które chcą wyglądać jak dawniej lub jeszcze lepiej! Poznajcie ją bliżej!

Mottem Oli jest powiedzenie „szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko”. Nie chciała tak jak większość świeżo upieczonych mam, by jej życie sprowadziło się tylko do pieluch, kolek, prania i sprzątania. Dlatego postanowiła swoją pasją zarazić inne kobiety i pokazać im, że małe dziecko nie jest dobrą wymówką dla braku kondycji i większego rozmiaru ubrań.

Chyba każda mama marzy o tym by wyglądać szczupło, młodo i seksownie. Jednak większość kobiet myśli, że jeśli nie pójdzie do klubu fitness to na pewno nie da rady osiągnąć wymarzonego celu. Ola pokazuje, że się da! Jest mamą, która nie wyobraża sobie zostawiać synka w domu, więc sama ćwiczy ze swoim dzieckiem. Postanowiła motywować do ruchu inne mamy i zaczęła wrzucać swoje filmiki do sieci. Można zobaczyć na nich jak profesjonalne akcesoria do ćwiczeń zastępuje zabawkami synka. Oto przykładowy filmik jak użyć zabawek zamiast drogiego sprzętu i mieć ten sam efekt: KLIK.

sportsmama1

Ćwiczenia Oli opierają się na codziennych czynnościach, które wykonuje przeciętna kobieta. Wzmacniać uda podczas prasowania? Ola pokaże ci jak. Ta młoda mama ćwiczy wszędzie: na placu zabaw, na spacerze z wózkiem. Każde miejsce i pora są dobre by wykonać jakąś serię. Ola nie ma wyrzutów sumienia, że nie spędza czasu ze swoim maleństwem. Raczej czuje satysfakcję, że ma dziecko przy sobie i robi coś dla siebie.

Oto kilka przykładów treningów Oli:

Jak Wam się podoba motywatorka mam? Jak dla mnie to pozytywnie zakręcona osoba, która robi, to co kocha godząc rolę mamy z aktywnym trybem życia. Oby więcej takich mam. Podaję Wam jeszcze stronkę oficjalną Oli: www.sportsmama.pl

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie – Mama Ewa 😉

źródła zdjęć i informacji: http://www.fit.pl/news/sport/ponad-30-milionow-wyswietlen-fitness-filmiku-w-ciagu-dwoch-dni,3678,1,0.htmlhttp://www.milionkobiet.pl/trener-shape/laureaci

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.