Home Przykładowe treningi Oto one! Najskuteczniejsze programy treningowe na płaski brzuch

Oto one! Najskuteczniejsze programy treningowe na płaski brzuch

2
3243

Płaski brzuch, marzenie niejednej z kobiet. Niestety nie jest ono takie proste do spełnienia jak niektórym się wydaje. Aby wypracować swój ideał brzucha, trzeba naprawdę mocno się napracować. Oczywiście na pierwszym miejscu jest dieta – to ona ma największy wpływ na to jak wygląda Wasz brzuch. Odpowiada za to aż w 70%. Mniejsza część efektów zależy od ćwiczeń. Aby Wam pomóc, przygotowałam dla Was listę internetowych programów treningowych, które naprawdę mogą Wam pomóc poprawić wygląd Waszego brzucha. Oto one – programy treningowe na płaski brzuch.

PROPOZYCJA NUMER 1: 30 DAY PACK ABS – kanał BE FIT na yt

Nie ma mowy tutaj o żadnej nudzie. Ćwiczenia są bardzo urozmaicone, naprawdę czuć jak pobudzają mięśnie brzucha do pracy. Program na pewno nie należy do najłatwiejszych i osobom początkującym może dać nieźle popalić. Oczywiście trzeba połączyć go z inną aktywnością fizyczną np. jakimiś treningami cardio czy ćwiczeniami siłowymi. W kalendarzu treningowym przewidziane są wyłącznie filmiki instruktażowe, na których zobaczycie specjalnie przygotowane treningi brzucha. Czas trwania jednej sesji – około 10 minut. Pamiętajcie, żeby koniecznie ćwiczyć według przygotowanego kalendarza, który możecie pobrać pod pierwszym filmem na yt. Brak opłat. Program znajdziecie tutaj: kliknij.

PROPOZYCJA NUMER 2: BBG Kayla Itsines

Program treningowy nie skupia się wyłącznie na brzuchu. Jeżeli chcecie zacząć go trenować, nie musicie dokładać sobie nowych ćwiczeń. Metamorfozy osób, które z tym programem treningowym wypracowały niesamowity ABS są naprawdę imponujące. Cały program trwa 12 tygodni i już po takim czasie różnica w wyglądzie figury jest diametralna – zwłaszcza na brzuchu i pośladkach. Program znajdziecie w książce jego autorki. Kupicie ją na wielu zagranicznych stronach. Cena jak na takie efekty jest bardzo atrakcyjna. Jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się o BBG, zapraszam tutaj ==> kliknij.

PROPOZYCJA NUMER 3: FBG Anna Victoria

Ten program również trwa 12 tygodni i skupia się na całej sylwetce. Dzięki temu, że znajduje się w nim dużo ćwiczeń siłowych (są lepsze na spalenie nawet od treningu cardio), pomaga sprawnie pozbyć się tłuszczyku z okolic brzucha. Kobieta, która stworzyła ten program sama przeszła cudowną metamorfozę. Poradnik treningowy FBG z dokładnie rozpisanym 12 tygodniowym planem treningowym możecie zakupić na stronie jego autorki. Więcej informacji o programie znajdziecie tutaj: kliknij.

PROPOZYCJA NUMER 4: Focus T25

Tylko 30 minut dziennie, 3 fazy treningowe, mega wycisk i wspaniałe efekty! To mogę Ci gwarantować. Jeżeli zdecydujesz się ukończyć ten program treningowy, zmienisz swój ABS nie do poznania.  W pierwszej fazie uczysz się prawidłowiej techniki ćwiczeń, w  drugiej fazie poprawiasz zwinność, szybkość, koordynację i kondycję, a w ostatniej fazie rozwijasz mięśnie (tak, brzucha też), dodatkowo wzmacniasz swoją siłę. Program treningowy jest płatny, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Można znaleźć go na yt itp.

PROPOZYCJA NUMER 5: Przygotowane przez mnie porgramy treningowe na brzuch.

W zakładce “wydarzenia” na moim blogu => kliknij tutaj , znajdziecie mnóstwo planów treningowych na ABS, które w ciągu 4 lat Wam przygotowałam. Niestety przy niektórych może brakować filmików (yt usuwa te, które tam nie powinny nigdy się znaleźć). Ale znajdziecie też kompletne plany treningowe z rozpiskami, dzięki którym poprawicie wygląd swojego brzucha. Oczywiście plany są darmowe – można wykonywać e w domowym zaciszu.

Drogie Panie, pamiętajcie o systematyczności! Bez niej nawet najlepsza dieta i najwspanialszy trening nie przyniesie skutków. Tak samo ważna jest cierpliwości – u jednych z Was efekty pojawią się bardzo szybko, a inne Panie będą musiały czekać na nie znacznie dłużej. Nie zrażajcie się! Każdy dzień przybliża Was do celu, a o to w tym chodzi, prawda?

PS: Jeżeli spodobał Ci się dzisiejszy wpis, zostaw proszę kciuka w górze. To będzie dla mnie znak, że chcesz więcej takich wpisów! Dziękuję <3 

Pozdrawiam,

Dominika

2 COMMENTS

  1. Ej, płaski brzuch to nie do końca trening brzucha. Co z tego że będziecie robiły codziennie po 2h treningu skupionego na brzuchu, jak największy problem to rozepchane jelita.
    Poziom tkanki oczywiście też dodatkowo zaokrągla brzuch, ale to narządy wewnętrzne sprawiają że brzuch wystaje do przodu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here