Program treningowy bbg 2.0 – Kayli Itsines jest znaną na całym świecie, docenianą trenerką fitness, która pomaga milionom kobiet na świecie poprawić swoje ciało. Jej program treningowy Bikini Body Guilding stał się bardzo popularny, Autorka wydała poradnik, książkę z treningami i wiele innych pomocnych produktów w trakcie walki o lepszą sylwetkę. 

Program treningowy BBG 2.0

UWAGA! Jeżeli któraś z Was nie zna BBG wersji podstawowej od 1 do 12 tygodnia, odsyłam Was do starszego wpisu na blogu w którym wszystko jest wyjaśnione:

Program treningowy Kayla Itsines – BBG

 

Pamiętajcie, że trening BBG 2.0  jest kontynuacją BBG i nie powinno się od niego rozpoczynać swojej metamorfozy!

W tym programie treningowym znajdziesz kolejnych 12 tygodni treningów. Nie należą one do najłatwiejszych. Zdaniem autorki mają dać prawdziwy wycisk. Zwiększą sprawność ruchową i pomogą nabrać zdrowego nawyku.

Przewodnik zbudowany jest w ten sam sposób co pierwsza wersja. Mamy przygotowane ćwiczenia, które powtarzamy w obwodach. Wykonujemy cztery zestawy bloków treningowych po 7 minut. Niektóre ćwiczenia są bardzo trudno i osoby ze słabą kondycją będą miały problem z wyrobieniem się w czasie. W 20-24 tygodniu, zamiast robić cztery 7-minutowe obwody, robimy dwa 14-minutowe obwody.

Zabierając się za BBG 2.0 musimy być przygotowani na zakup dość dużej akcesoriów treningowych: dokładną listę macie podaną w poradniku.

Bardzo mocny nacisk położony jest na rozciąganie mięśni i ich regenerację. Treningi skupiają się na rożnych partiach ciała. Rozpiska przygotowana jest w taki sposób, żeby nie trenować przez kilka dni tych samych mięśni. Mają je wzmocnić na maksa i poprawić naszą kondycję.

Tak wygląda właśnie przykładowy trening. Jak widzicie trening trwa 28 minut. Trzeba dodać do niego czas na rozgrzewkę oraz na rozciąganie. Ćwiczenia są naprawdę wymagające, krótkie ale bardzo skuteczne! 

Kochane dajcie znać co sądzicie o treningach Kayli Itsines? Jak dla mnie są naprawdę rewelacyjne! Ilość metamorfoz, które przeszły kobiety na całym świecie świadczy o ich skuteczności. Sama mam jej poradniki i muszę Wam powiedzieć, że zakup ich to bardzo dobra inwestycja w siebie, swoje zdrowie! Niestety nie są one dostępne w polskiej wersji językowej. Jednak nie zrażajcie się tym! Doczekaliśmy się pierwszej książki Kayli w języku polskim

28 dni do Bikini Body. Żyj aktywnie. Jedz zdrowo. Kochaj siebie – Znajdziesz tu:
• oparte na grupach pokarmowych zindywidualizowane plany odżywania
• przepisy, dzięki którym zaczniesz kontrolować wielkość porcji i przestaniesz wreszcie liczyć kalorie
• 28-dniowy elastyczny plan treningowy
• ogromną dawkę inspiracji, motywacji i… uśmiechu!
Książka dostępna jest TUTAJ ===> klik

UWAGA! Dziewczyny, to co macie ochotę? Z chęcią zebrałabym grupę osób, które naprawdę chciałyby ukończyć ten plan i przez 12 tygodni stosować się do niego bez wymówek.  Mogłybyśmy zrobić to razem! Co sądzicie? Kto się zgłasza na 12 tygodniową katorgę – zaczęłybyśmy od BBG? Jeżeli ktoś nie ma poradnika, polecam zajrzeć na pinterest, może nie jest tam dostępny cały program treningowy BBG 2.0 ale na pewno widziałam tam rozpiski BBG.

Dominika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.