Spotkałyście się kiedyś z jakąkolwiek książką dr Alana Lowella Fracissa? Na pewno studentki psychologii znają jego publikacje. Jego bestsellerem w Stanach Zjednoczonych jest książka „Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach”. Właśnie tam sprzedano PONAD milion EGZEMPLARZY! Co jest zaskakujące w tej jego publikacji? Zobaczcie same.

Do jej napisania przyczyniły się wieloletnie badania i sondaże przeprowadzone wśród tysięcy mężczyzn, których wynikiem było uzyskanie odpowiedzi na te pytania. Co mężczyźni wiedzą o:

  • przyjaźni z kobietami,
  • budowaniu intymnej więzi,
  • zaspokajaniu seks**alnym,
  • potrzebach partnerki,
  • emocjonalnym zaangażowaniu,
  • pielęgnowaniu uczyć.

Doktor Alan w swojej pracy postanowił szczerze przedstawić stan wiedzy mężczyzn na ten temat. Prawda dla wielu osób była i na pewno do dnia dzisiejszego jest zaskakująca. Tak naprawdę mężczyźni NIC  nie wiedzą na ten temat! Jego publikacja „Wszystko co mężczyźni wiedza o kobietach” zawiera 122 strony. Każda z nich jest PUSTA! W książce nie ma ani jednego słowa! Wszystkie kartki są po prostu czyste. Doktor doszedł do wniosku, że jego kilkuletnie badania udowodniły, że mężczyźni tak naprawdę nie wiedzą nic na ten temat.

DSC_0771

Książka kosztuje około 6 zł. Niestety ciężko jest dostać ją stacjonarnie, dlatego polecam zamówić z odbiorem osobistym do jednej  z księgarni. „Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach” jest idealnym prezentem dla każdego faceta, który ma dystans do siebie i nie obrazi się z ataki mały żarcik. Sprawdziłam to na swoim partnerze i partnerze jego siostry. Oboje chętnie sięgnęli po książkę, wnikliwie obejrzeli okładkę i przeczytali jej opis. Kiedy zaczęli przeglądać strony, wybuchali śmiechem. Jedno jest pewne, książka zrobiła na nich wrażenie i na pewno poprawiła ich samopoczucie.

Teraz przyznajcie się, która z Was odważyłaby się podarować swojemu partnerowi taki prezent?  Może któraś z Was już to zrobiła? Jestem ciekawa jak była reakcja. Pamiętajcie, że są mężczyźni, którzy mogą poczuć się urażeni. Wy najlepiej wiecie czy Wasz facet do tego grona należy. Jeżeli nie, śmiało możecie mu taką książkę podarować. Znacie podobne, ciekawe publikacje o mężczyznach?


Podzielcie się ciekawymi tytułami książek o kobietach i mężczyznach. Z chęcią się z nimi zapoznam. 

Czekam na Wasze komentarze 🙂

Pozdrawiam,

Dominika

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.