Przygotowałam dla Was kolejną bardzo motywującą metamorfozę. Efekt pracy autorki zmiany jest piorunujący! Bardzo mi zaimponowała swoją determinacją. Mam nadzieję, że historia tej Pani jeszcze bardziej zmotywuje Was do walki i dołączycie do nowego wydarzenia, które rozpoczyna się 2 stycznia —>Postanowienie noworoczne – idealne ciało do walentynek.

“Hej Dominiko;)

przesyłam Ci tabelkę i zdjęcia mojej metamorfozy, obecne i dawne, ponieważ niestety nie zrobiłam zdjęć rozpoczynając wyzwanie.

Zawsze byłam osobą dość aktywną i zwracałam uwagę na to co jem, niestety we wrześniu przy wizycie u lekarza gdy dowiedziałam się, że moja waga znowu podskoczyła o kilka kilogramów, powiedziałam sobie, że tak być nie może!
Trafiłam dzięki koleżance na Twojego bloga i spróbowałam:) Rozpoczęłam we wrześniu, od połowy wcześniejszego wydarzenia z Mel B ==> 70 dni z Mel B – Faza 1/5Resztę faz tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ ===> Wydarzenia zakończone
Zaczęłam zdrowiej jeść, ograniczyłam słodycze, ale nie rezygnowałam z niczego całkowicie i np obiady jadłam wraz z pozostałymi domownikami:)
Pije właściwie tylko wodę i zieloną herbatę.
Jeśli chodzi o treningi, nie zawsze trzymałam się planu, zdarzały się dni, że całkowicie musiałam z nich rezygnować.
Twój blog jest dla mnie niezwykle motywujący:)
Co dał mi ruch i zdrowszy tryb życia? Można wymieniać w nieskończoność: lepsze samopoczucie, więcej energii, mniej nasilone migreny, jędrniejsze ciało, pozbycie się cellulitu:)
A teraz tabelka (niestety skromna, bo nie zmierzyłam się na początku wyzwania, a później moje pomiary nie były zbyt szczegółowe):

koniec października: 

kg- 59,700
talia- 69 cm
brzuch – 76 cm
biodra- 97 cm
biust – 92 cm
udo – 56 cm
grudzień:

kg- 52,600
talia- 63 cm
brzuch- 72 cm
biodra- 90 cm
biust – 78 cm
udo- 54 cm “

Jak widzicie na zdjęciach Autorka metamorfozy przeszła niesamowitą przemianę! Z całego serca gratuluję jej efektów i mam nadzieję, że mimo tak nienagannej sylwetki nie zrezygnuje ze sportu :).

Jeżeli podobała Wam się metamorfoza, to zostawcie jakiś miły, motywujący komentarz do którego Bohaterka dzisiejszego postu będzie mogła wrócić w chwilach zwątpienia.

Gdyby któraś z Was chciałaby pochwalić się swoją przemianą, to zdjęcia wraz z opisem możecie wysyłać na  tipsforwomen@wp.pl lub w wiadomości prywatnej na FB. Nie ma się czego wstydzić! Jeżeli zrobiłyście nawet minimalny kroczek do celu, to Wasza przemiana może zmotywować innych.

Pozdrawiam,

Dominika

15 KOMENTARZE

  1. Niesamowita przemiana. Jestem w szoku co do uzyskanych wyników. Dziewczyna miała ładne ciało, wagę odpowiednią i tak szybko udało jej się tyle schudnąć. Bardzo mnie zmotywowała. Wielkie gratulacje! 🙂

  2. Jamka, staram się po prostu jak najwięcej ruszać:) Teraz, gdy pogoda coraz ładniejsza dojeżdżam na rowerze do pracy czy na uczelnie, staram się 2 razy w tygodniu chodzić na basen, czasami jeżdżę na rolkach, raz w tygodniu chodzę na fitness, wcześniej chodziłam częściej:) Poza tym ćwiczę w domu, wybieram trening z planu Tipis, ale nie trzymam się ich sztywno;) No i od niedawna zaczynam biegać:D

  3. mam pytanie , kiedy pojawią się na stronie linki do programu Focus T25 z części BETA ? 😉 pilnie potrzebuje a mam problem ze znalezieniem ;//

  4. Brzuch świetny! Od wczoraj zaczęłam biegac, jedyne co mnie w tym wszystkim martwi to biust. Nie chciałabym go zgubic, a za to wyrzeźbic tylko talię i brzuszek 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.