Święta, święta i po świętach. Ostatni moment, żeby poprawić swoją figurę przed sezonem wakacyjnym. Od czego zacząć? Oczywiście, że od skompletowanie odpowiedniej, sportowej garderoby, która może nie jest niezbędna, ale naprawdę warto w nią zainwestować. Od 18 kwietnia w Lidlu macie możliwość za nieduże pieniądze zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujecie. 

Zacznijmy od dolnej części garderoby – spodni! Macie do wyboru, do koloru! Długie spodnie oraz spodnie 3/4. Wszystkie z nich kosztują 29,99 zł.

Koszulki z Lidla są naprawdę całkiem spoko! W tej ofercie każda kosztuje 17,99 zł za sztukę. Możecie wybierać między koszulami na krótki rękaw jak i topami. Uważajcie tylko na rozmiarówkę! Warto jest brać mniejszą o rozmiar.

Kardigan wellness w cenie 29,99 zł. Myślę, że bez problemu nadaje się też do codziennych stylizacji. Na pewno nie musicie kupować go z myślą o treningach – chyba, że gustujecie w pilatessie, jodze.

Oprócz tego  w ofercie znajdziecie matę do jogi w cenie 24,99 zł. Drążzek rozporowy z ekspanderami – 42,99 zł.

Jak widzicie oferta jest dosyć skromna, co wcale nie oznacza, że gorsza! Jestem ciekawa kto z Was wybiera się jutro do Lidla. Koniecznie dajcie znać czy coś dla siebie upatrzyłyście.

Ps: DO WSZYSTKICH MAM! Od jutra w Lidlu rusza też oferta Lupilu dla dzieci! Możecie połączyć dwie oferty i zapatrzyć zarówno dziecko jak i siebie w coś fajnego. My bardzo lubimy ubranka Lupilu.

Pozdrawiam,

Dominika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.