#LETSWOW to manifest adresowany do każdej kobiety na świecie. Dzięki współpracy Heidi Klum z Lidlem, stylowa moda staje się dostępna dla wszystkich. Odkryj kolekcję “Heidi & the City” i uwolnij swoje WOW!

Oferta dostepna będzie od jutra – 18.09 w Lidlu do wyczerpania zapasów. Heidi Klum, jak i Lidl, chcieli stworzyć ubrania dobrej jakości w bezkonkurencyjnych cenach. Czy im się udało? Sami oceńcie.

Oferta zapowiada się naprawdę ciekawie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia produktów znajdujące się na stronie. Skórzana ramoneska w dwóch kolorach, spodnie jeansowe dostępne w czterech kolorach. Zestaw codzienny, idealny dla każdej kobiety!

Znajdzie się coś bardziej eleganckiego. Klasyczne marynarki, skórzane botki, które już na instagramie mogliśmy zobaczyć na żywo. Kolekcja zapowiada się naprawdę rewelacyjnie.

Ubrania ma wyróżniać wysoka jakość i przystępną dla każdego cena. Oferta jest naprawdę bogata i myślę, że każda kobieta znajdzie w niej coś dla siebie. Nie mogło w niej również zabraknąć dość odważnych, ekstrawaganckich wzorów takich jak drapieżna panterka. Ja zupełnie nie jestem przekonana do tego wzoru ale na pewno skuszą się na panterkę kobiety, które będą potrafiły stworzyć z jej wykorzystaniem wspaniałe stylizacje.

Heidi & the City: to pierwsza kolekcja Heidi dla Lidla. To hołd dla Nowego Jorku i wszystkich pewnych siebie kobiet. Każdego dnia możesz łączyć wyjątkowe elementy z podstawą kobiecej garderoby. Wzory zwierząt łączą się z mocnymi kolorami, wprowadzając dodatkową energię do codziennego życia w miejskiej dżungli. Bądź jak Heidi i pozwól zainspirować się energią Wielkiego Jabłka. #letswow przeniesie ducha Nowego Jorku w życie każdej z nas.

Na instagramie znajduje się już ponad dwa tysiące zdjęć z hasztagiem #letswow. Na nich możecie zobaczyć jak te ubrania prezentują się na zwykłych kobietach czy nawet na samej modelce Heidi.

Dajcie znać czy zamierzacie kupić coś z tej specjalnej oferty przygotowanej dla Lidla? Ja jestem zachwycona tym co tym razem wymyślił Lidl. Jedyne co mnie przeraża, to jutrzejszym tłum w Lidlu. Nie wybieram się na otwarcie ale na pewno jutro zajdę do Lidla i zobaczę czy coś jeszcze zostało z tej naprawdę ciekawej oferty – innej od wszystkich.

Wszystkie zdjęcia i całą ofertę #lestswow znajdziecie tutaj ===> https://www.lidl.pl/pl/LETSWOW.htm

Roksana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.