Pupa – dla wielu z nas jeden z największych atutów kobiety. Kaszta z nasz marzy o tym, żeby była jędrna, kształtna. Na szczęście na wygląd naszej pupy mamy naprawdę duży wpływ. Nie potrzebujemy żadnych operacji plastycznych. Wystarczy podnieść pośladki z kanapy i ruszyć się.

Przygotowałam dla Was 10 treningów, które będą w tym bardzo pomocne. Zachęcam do ich wydrukowania i korzystania naprzemiennie. Rutyna nie jest dobrym motywatorem. Nasze ciało potrzebuje różnych ćwiczeń! Rozmaite treningi = szybsze efekty.

http://weighteasyloss.com/butt-workout-girl/

 

  • WYDARZENIE TRENINGOWE ” POŚLADKI W GÓRĘ”

Jeżeli wolicie trenować z filammi jest dla Was idealne. Więcej szczegółów o wydarzeniu znajdziecie po kliknięciu w miniaturę wpisu pod tą informacją.

Pośladki w górę! 30 dniowy plan treningowy

 

Pamiętajcie, że trening odpowiada tylko za 30% efektów. Reszta tak naprawdę zależy od naszej diety. Zdrowe odżywianie jest tutaj kluczem do sukcesu. Nigdy nie stawiajcie wszystkiego na jedną kartę. Nie zmuszajcie się do zamiany swojego ciała dla kogoś! Pamiętajcie, że to Wy macie kochać swoje ciało!

Jeżeli interesuje Was temat kształtowania pośladków, odsyłam Was do wpisu, który na pewno Was zmotywuje do pracy nad sobą:

Przepis na idealną pupę – ćwiczenia na pośladki

PS: Dajcie znać czy chcecie więcej takich wpisów z zebranymi treningami 🙂

Pozdrawiam,

Dominika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.