June Shannon jest 37-letnią mama, mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie znana jest z programu “Mała piękność”, który emitowany był na antenie kanału TLC.

Ta 37-letnia kobieta przeszła spektakularną metamorfozę. Jeszcze jakiś czas temu jej waga pokazywała pokaźne 210 kg, a teraz nasza bohaterka nosi ubrania aż o… 4 rozmiary mniejsze! Niewiarygodne, prawda? Jednak jest to jak najbardziej możliwe!

Kobieta od wielu lat zmagała się z otyłością. Temat nadwagi nigdy nie był jej obcy. Podobny problem dotyczył jej rodziny (wiele błędów żywieniowych wynosimy właśnie z domu i powielamy je potem w przyszłości). Ostatnio w mediach pojawiła się informacja o ogromnej metamorfozie June! Nasza “mama” postanowiła najpierw poddać się operacji zmniejszenia żołądka, która w znacznym stopniu ułatwiła jej rozpoczęcie walki z nadwagą. Odważny krok, szczególnie jeśli mamy do czynienia z tak dużą nadwagą.

Co było największą motywacją?

Kobieta przede wszystkim chciała zemścić się na facecie, który ją przez długi czas ją zdradzał, a w końcu zostawił dla innej kobiety. Dziewczyny, przyznajcie same, co może być jeszcze większym kopniakiem do działania? June przyznaje również, że poprzez swoją metamorfozę chciała stać się sławna, a głównym czynnikiem zmiany było jej lepsze samopoczucie i zdrowie.

Operacja, dieta i aktywność fizyczna dały naszej June niesamowite efekty. Kobieta bardzo dużo schudła i nosi teraz o 4 razy mniejszy rozmiar niż przed zabiegiem zmniejszenia żołądka i wszystkimi wspomnianymi wyżej wyrzeczeniami.

Przemianę June Shannon ukazuje także serial “MAMA JUNE. From Not to Hot”, w którym śledzić można jej przemianę oraz walkę z nadprogramowymi kilogramami.

Jej córka Alana stwierdziła, że “mama wygląda teraz jak Marylin Monroe”. Kiedyś wybierając ubrania musiała sięgać po takie w rozmiarze… 52!

June schudła ponad 100 kilogramów. Wydaje mi się, że to jeszcze nie koniec jej walki i kobieta jeszcze zaskoczy nas swoją ostateczną sylwetką.

Jak oceniacie przemianę tej kobiety? Mnie jej metamorfoza utwierdziła ona w przekonaniu, że nic nie jest możliwe. If you can DREAM it, you can DO it!

June w pocie czoła walczyła o nowe ciało, pozbywając się nie 10, nie 15 a aż … 100 kg. Zastanów się teraz jaka jest Twoja wymówka?

Pozdrawiam, Roksana

1 KOMENTARZ

  1. Z całym szacunkiem, ale nie wiem co tu robi wpis o tej pani.
    Naprawdę, chyba nie można było znaleźć gorszego “motywatora”, gorszych powodów do schudnięcia i gorszych metod jakimi to zostało uzyskane : skalpel, skalpel, skalpel bez względu na zdrowie i rozsądek i krocie kasy na to wywalone byle zaistnieć w popsieczkarni.
    I jeszcze pedofilska aferka w tle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.