Julia Wieniawa urodziła się w 1998 roku, więc obecnie ma 19 lat. Jest polską aktorką i dziennikarką. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl. Dziewczyna prowadzi też prężnie rozwijającego się Instagrama i konto na Youtube. To tak tytułem wstępu, gdyby któraś z Was nie kojarzyła osoby Julki. Żyjemy w czasach, gdzie pałeczkę przejęły gwiazdy z Internetu, więc to byłoby zupełnie zrozumiałe.

Sekret niesamowitej figury Julki nie jest owiany tajemnicą. Młoda gwiazda zdradziła, co robi, aby mieć zgrabne ciało.

Wiele osób twierdzi, że artystka jest naprawdę szczupła i ma piękną figurę i zupełnie nie rozumie dlaczego Julka katuje się ćwiczeniami na siłowni. Dziewczyna zdradziła jednak, że jej celem jest ujędrnienie i wyrzeźbienie ciała, a nie odchudzanie się.

Jak się okazało, Julka jest stałą bywalczynią siłowni. Pod okiem trenerki personalnej – Agnieszki Szymczak, wykonuje specjalnie ułożony pod siebie zestaw ćwiczeń. Wśród nich znajduje się oczywiście jedno z ulubionych ćwiczeń każdej z nas, czyli przysiady z obciążeniem. To bez wątpienia jeden z najbardziej skutecznych sposobów na wyrzeźbienie pupy.

Aga zaproponowała Julce trening, który bardzo jej się spodobał. Śmieje się jednak, że artystka nienawidzi jej za tzw. “krzesełko”. Ćwiczenia zostały dobrane tak, by angażowały wiele partii mięśniowych na raz, a tym samym maksymalnie spalały tkankę tłuszczową.

Gwiazda Rodzinki.pl planuje osiągnąć swój efekt zaledwie w miesiąc. Agnieszka Szymczak zapowiada, że kolejne treningi będą różnić się intensywnością. Obecnie Julka wykonuje ćwiczenia w częstotliwości 40 sekund prac i 25 sekund przerwy.

Julka, jak sama przyznaje, nie trzyma się restrykcyjnie diety, chociaż w pewnym stopniu zmieniła swoje nawyki żywieniowe.

Młodziutka aktorka pojawiła się ostatnio na okładce magazynu “Be Active”.

Zadowolona z siebie Julka wstawiła zdjęcie czasopisma na jeden z portali społecznościowych, do którego dodała następujący opis:

“Kochani, Jak wiecie od dłuższego czasu pracuję nad swoją sylwetką i dbam o zdrowy tryb życia. Staram się ruszać jak najwięcej i pamiętać (na tyle na ile stać moją silną wolę) o diecie. Jednakże robię to dla zdrowia i dobrego samopoczucia a nie po to, żeby drastycznie zmienić swój wygląd ? Jestem przeszczęśliwa, że mogę Wam pokazać moją drugą okładkę w życiu. I to jaką! Tym razem do współpracy zaprosił mnie magazyn @chodakowskaewa – BeActive! Czuję się bardzo wyróżniona, że mogłam stać się twarzą tak profesjonalnego i motywującego magazynu. To daje mi jeszcze więcej siły na kolejne treningi! ? Zachęcam Was do przeczytania wywiadu, no i oczywiście do ćwiczeń z hantlami ???”

https://www.instagram.com/p/BTLdo9-FV51/?hl=pl&taken-by=juliawieniawa

Kochane, zapraszam Was serdecznie na Instagrama Julki, gdzie często dzieli się z fanami relacjami z siłowni (@juliawieniawa).

Dziewczyny – jak Wam się podoba figura serialowej Pauli? Jaki jest Wasz cel? Zrzucenie zbędnych kilogramów czy wyrzeźbienie ciała? Koniecznie dajcie znać.

Pozdrawiam,

Roksana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.