Informacje o Jillian Michaels 

Jillian Michaels urodziła się 18 lutego 1974 roku w Los Angeles. Amerykańska trenerka personalna stworzyła wiele darmowych programów treningowych dostępnych w internecie. Napisała kila książek dotyczących zdrowego trybu życia np: ” Opanuj swój metabolizm”, ” Bez ograniczeń. Twoje życie jest wyjątkowe “, “Aerobik odchudzający ” . W książce ” Opanuj swój metabolizm”zwraca szczególną uwagę na relacje między dietą, aktywnością fizyczną i funkcjonowaniem układu hormonalnego.Jest posiadaczką certyfikatu dzięki któremu może być trenem personalnym, nadawanego przez The Aerobics and Fitness Association of America (AFAA) oraz National Exercise and Sports Trainers Association (NEFTA).

W ciągu 7 lat ( 2005-2012 rok ) wydała 15 płyt DVD zawierających jej programy treningowe, m.in. 30 Day ShredRipped in 30 i Body Revolution.

Osoby, które przynajmniej raz w życiu wykonywały trening z Jillian na pewno zauważyły, że razem z Nią ćwiczą dwie Panie. Nie wiem czy zwróciłyście uwagę na to, że jedna z Pań pokazuje ćwiczenia dla mniej zaawansowanych, a druga Pani dla osób, które nie mają problemu z wykonywaniem danych ćwiczeń. Uważam, że jest to naprawdę dobre rozwiązanie. Dzięki niemu wiemy jak wykonać poprawnie łatwiejsze ćwiczenie, a z czasem możemy przejść na poziom zaawansowany:).

Jillian jest wspaniałą Kobietą, ” tryska ” pozytywną energią. Jej słowa podczas treningu działają bardzo motywująco. Na jej twarzy możemy zaobserwować ciągły uśmiech. Jeżeli musi krzyknąć, to krzyczy ( mi się to bardzo podoba :)).

Podczas każdego ćwiczenia trenerka tłumaczy jak wykonywać je poprawnie, jakie mięśnie napinać , bardzo szczegółowo opowiada  o każdym pracującym mięśniu. Jeżeli tylko zauważa błąd u jednej z Pań, które z nią ćwiczą, to natychmiast informuje o tym daną osobę i jeszcze raz tłumaczy jak wykonać dane ćwiczenia. Dzięki temu możemy stwierdzić, że jest profesjonalistką z dużym doświadczeniem  i nie pozwala nawet na najmniejsze błędy w swoich treningach. Dzięki niej uczymy się poprawnie wykonywać ćwiczenia a przede wszystkim mamy  świadomość n jaką partię ciała pozytywnie wpływają.

Nie wiem czy wiecie ale jej treningi opierają się na formule  3-2-1. A mianowicie wygląda to tak:
– 3 minuty –  trening siłowy
– 2 minuty – trening cardio
– 1 minuta – trening ABS

Ćwiczenia tej Pani angażują dużo partii ciała dzięki czemu są bardzo skuteczne.

Nie możemy również zapomnieć o treningach jogi prowadzonych przez tą Panią. Naprawdę wszystkim polecam!:)

Myślę, że zdjęcie Jillian przed rozpoczęciem swojego życia treningowego i teraźniejszego uświadomią Wam jak skuteczne są jej treningi. 

Jillian Michaels przed i po
www.fit-and-sexy.pl

 

 

Jeżeli będą chętne osoby to w styczniu 2014 roku możemy wspólnie rozpocząć jeden z wybranych programów tej oto Pani. Gdyby były osoby chętne to postarałabym się opisać każdy jej plan treningowy do końca grudnia a w styczniu wybrałybyśmy najlepszy i sprawdziły na sobie ich skuteczność.

Co Wy na to?:)

Podobne artykuły o trenerkach fitness:

1) Mel B

2) Tiffany Rothe

3) Ewa Chodakowska

Pozdrawiam,

Dominika

20 KOMENTARZE

  1. jestem za ! lubię jej treningi gdyż nie dość, że są podzielone na części – level 1, 2, wg poziomu zaawansowania to dodatkowo w każdej części jest wersja podstawowa i trudniejsza

  2. Tipsi ja juz jestem chetna na trening po Nowym Roku,a co do Pani Jillian to,aż trudno uwierzyc jak sie zmieniła patrząc na jej zdjecia:)

  3. Ja jestem chętna. Tylko późno zaczęłam ćwiczyć z wami (jutro zaczynam dopiero II fazę). Zastanawiam się czy mogę opuścić końcówkę tego wydarzenia żeby zacząć to nowe

  4. Przeszłam w całości “Ripped in 30”. Efekty były znaczne : wzmocnienie mięśni, wysmuklenie całego ciała i parę cm w dół. Jak dla mnie chyba jeden z ciekawszych programów jakie wydała. “Shred…” jakoś mnie nie potrafi tak wciągnąć 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.