Jędrna pupa, to marzenie każdej kobiety. Niestety nie jest ono wcale takie proste do spełnienia. Żeby wypracować kształtne pośladki, oprócz treningów trzeba również zmienić całkowicie swój jadłospis. Chciałabym, żeby dzisiejszy wpis uświadomił Wam jak niemądre i mało skuteczne jest stosowanie diety 1000 kcal. 

Abby Pollock obserwuje na instagramie ponad 34 tysięcy osób. Dziewczyna przeszła niesamowitą metamorfozę i pokazała ją w internecie. Zmiana trwała 5 lat. Może dla niektórych z Was, to jest ogromną czasu. Ale dziewczyna przeszła metamorfozę nie tylko fizyczną, ale też psychiczną.

Aktualnie dzięki własnemu doświadczeniu osobistemu, które zdobyła w trakcie pracy nad własną sylwetką oraz wykształceniu inżynierskim w tym kierunku,  pomaga teraz setką osób. Motywuje ich, przygotowuje dla nich plany żywieniowe i wiele innych pomocy. Metamorfozy jej klientów są na pewno dowodem na to, że dziewczyna wie co robi. Tworzy miesięczne, płatne wyzwania, gdzie bierze pod opiekę ograniczoną ilość osób i przygotowuje im plan składający się z 3 ważnych dla niej czynników.

Ale wróćmy do jej matemorfozy …

Abby sama przyznała się na forum, że jej największym problemem było to, co dotyka bardzo dużą ilość kobiet na świecie – za mało kaloryczna dieta. Ciągle myślenie o tym, żeby nie przekroczyć dziennej dawki kalorycznej, planowanie posiłków w tak sposób, żeby nie zjeść za dużo w pewnym momencie sprawiło, ze Abby straciła siły zarówno psychicznie jak i fizycznie. W końcu opamiętała się i zwiększyła swoje zapotrzebowanie kaloryczne do 1700 kcal. Pozwala sobie od czasu do czasu na jakieś małe grzeszki. Zaczęła trenowac siłowo, więcej jeść, a jej ciało przechodziło wspaniałą metamorfozę.

Swoją przemianą udowadnia innym dziewczynom, że wypracowanie ładnej sylwetki nie jest możliwe dzięki głodówce i powinniśmy naprawdę jej unikać. Nie ma nic gorszego od głodzenia się w myśl chudej sylwetki.

Jak Wam się podoba nasza dzisiejsza motywatorka? Zachęcam do obserwowania jej konta na instagramie. Dziewczyna dzieli się naprawdę mądrymi spostrzeżeniami, pokazuje co trenuje,bardzo często wrzuca zdjęcia ze swojej metamorfozy, a co najważniejsze motywuje i pozytywnie nakręca!

Instagram Addy: kliknij tutaj

Pozdrawiam serdecznie,

Dominika

7 KOMENTARZE

  1. Jestem ciekawa ile ma wzrostu bo ja mam 165 i jem 2200kcal by mięśnie miały z czego rosnąć i jak patrze na nią to 1700 to mało jak na stworzenie takich mięśni

  2. Nie wiem ile ona ma lat, ale na osi czasu wygląda to jak zwyczajna przemiana związana z okresem dojrzewania. Na pierwszym zdjęciu jest nastolatką a na ostatnim bliżej jej do dorosłej kobiety. Tak to widzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.