Za Nami kolejny dzień treningowy. Zdaję sobie sprawę, że nie każda z Was znalazła czas na dzisiejsze ćwiczenia:). Jednak nie martwcie się zawsze możecie nadrobić w niedzielę:).

Na dzień dzisiejszy przewidziany był —> Trening II

Tydzień temu troszeczkę narzekałyście na rozgrzewkę Fitappy. Czy zmieniłyście już zdanie na temat tej Pani? Umieszczamy jej rozgrzewkę w następnej fazie?

Trening na pośladki – myślę, że każda z Nas wykonuje te ćwiczenia z dużą łatwością. Dlatego w następnej fazie postanowiłam dodać iny trening na pośladki ( oczywiście ten również zostanie ). Osobiście rozważam Pana w leginsach.

Trening nóg-  moim zdaniem są to najtrudniejsze ćwiczenia do wykonania. Nadal mam z Nimi problem ale mam nadzieję, że z czasem opanuję ten trening do perfekcji.

Trening całego ciała z Mel B – jak dla mnie bomba! Bardzo przypadł mi do gustu i raczej zostanie z Nami w następnej fazie. Chyba, że Wam się znudził :).

Trening ABS – jakoś bardziej przemawia do mnie trening brzucha ale lubię sobie urozmaicać właśnie treningiem ABS:).

Rozciąganie z Mel wszystkie już znamy na pamieć i myślę, że tutaj przydałoby się duże urozmaicenie.

A Was jakie treningi zaczynają nudzić? Muszę wiedzieć żeby w następnej fazie wprowadzić urozmaicenie 🙂 

Jesteś urodzony, by zwyciężać, jednakże, aby być zwycięzcą musisz zaplanować zwycięstwo, przygotować się do zwycięstwa i oczekiwać zwycięstwa.”

Zig Ziglar

Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego jak niewiele czasu Nam zostało? ;> Przed Nami jeszcze 47 dni i zacznie się szał świąteczny. W tym momencie musicie dawać z siebie 200%!

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem Faza II

Relacja z dnia 1 —> Dzień I

Relacja z dnia 2 —> Dzień II

Relacja z dnia 3 –> Dzień III

Relacja z dnia 4 —> Dzień IV

Relacja z dnia 5 —> Dzień V

Relacja z dnia 6 –> Dzień VI

Relacja z dnia 7 –> Dzień VII

Relacja z dnia 8 —> Dzień VIII

Pozdrawiam serdecznie,

Dominika

10 KOMENTARZE

  1. HEj.Cwiczenia sa super,ale pani Fittappy za duzo gada i nie daje takiego powera jak Mel B. Jak dla mnie to jest ona nudna 🙂

  2. Ja zawsze zmieniam rozgrzewkę na mel – jakoś bardziej mi się podoba 🙂 i zakończenie też mi się nie nudzi 🙂 a trening nóg krzesełkowy daje czadu 😉

  3. Ja dzisiaj ćwiczyłam z mężem i chyba od dziś bardziej mnie podziwia za te codzienne ćwiczenia;) Na własnej skórze przekonał się ile wysiłku mnie one kosztują a przecież dzisiejszy zestaw należał jednak do łatwych:)

  4. Ja wstałam specjalnie wcześniej, żeby wykonać trening, ale niestety musiałam odpuscic sobie ABS z powodu braku czasu:( Ale obiecuje, ze dodam go sobie do innego treningu! 🙂 20 minutowy trening cardio z Mel jest super! <3 Ale ten 15 juz troche mnie nudzi 🙁

  5. Witam! Fitappy najskuteczniejszych cwiczen na szybkie wyrobienie abs & wysmuklajacych ramiona brakuje 🙁 Ona moze i mowi duzo ale na pewno lepiej opisuje jak poprawnie wykonywac cwiczenia a co do “powera” to na pewno ma go duzo wiecej niz Ewa. Cwiczenia z Mel b i Fitappy daja spore rezultaty (cwicze od poczatku lipca).
    Pozdrawiam i wytrwalosci zycze nam wszystkim! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.