Kate Middleton, księżna Cambridge. Matka trójki dzieci, która zachwyca swoją nienaganną sylwetką. Po każdym porodzie wraca bardzo szybko do formy. Jak ona to robi, jak wygląda dieta Kate Middleton? Czy naprawdę potrzeba być księżną Cambrige, żeby mieć taką figurę jak ona? Przekonajcie się same.

Dieta Kate Middleton

W jednym z wywiadów mama Kate zdradziła, że córka przed ślubem była na diecie Dukana. Oczywiście o tym, że nie jest to najzdrowsza dieta na świecie nawet nie będę Wam wspominała, mam nadzieję, że o tym pamiętacie. Mimo tego, że może i przynosi efekty, potrafi wyniszczyć organizm i na dodatek bardzo często po tej diecie możemy spodziewać się efektu jojo.

Na szczęście była to chwilowa dieta Kate Middleton. Od tamtego czasu jej dieta wygląda zupełnie inaczej. Magazyn „OK!” donosi, że podstawą jej codziennej diety są owoce, warzywa oraz chude mięso. Kate Middleton pije też świeże soki oraz smoothies. Kiedy ma ochot na coś słodkiego, bardzo często sięga po smoothie z owoców jagodowych z mlekiem migdałowym.

Już przed ślubem Kate prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Uprawiała tenis, wioślarstwo, pływanie oraz jazdę na nartach. Aktualnie według magazynu „Ok!” udaje jej się znaleźć 15 minut dziennie na trening. Prowadziła aktywny tryb życia nawet w trakcie trwania swoich ciąż, dzięki temu bardzo szybko po porodzie wracała do formy.

Oczywiście nie jest tak, że nie pozwala ona sobie na żadne grzeszki. Tak jak my korzysta z cheat mealu. Zazwyczaj sięga po żelki i czekoladę.

Nie oszukujmy się, Kate jest ciągle pod presją. Zawsze musi wyglądać perfekcyjnie. Przez to nieraz zdarzyło jej się pogubić. Był w jej życiu taki okres, że był za szczupła, co na pewno odbijało się na jej zdrowiu. Na szczęście wróciła na dobre tory. Teraz jej dieta to po prostu zdrowy jadłospis i tyle!

Jak widzicie, bycie księżną wcale nie jest takie kolorowe jak może nam się wydawać. Nie da się pójść na skróty. Jeżeli chcemy mieć zdrową figurę, musimy dojść do niej sami. Nawet mając do dyspozycji dużą kwotę pieniędzy, bez naszej determinacji, silnej woli i przede wszystkim naszych chęci na pewno nie wypracujemy świetnej i zdrowej sylwetki.

Pozdrawiam,

Dominika

Przeczytaj również:

Dołącz do nas na instagramie: kliknij tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.