Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta! Kiedy zobaczyłam zapowiedź przedświątecznej oferty bielizny w Lidlu wiedziałam, że muszę Wam ją pokazać. Przepiękne, subtelne, koronkowe wzory w niskiej cenie i bardzo dobrej jakości. Sama się w nich zakochałam! Perfekcja i elegancja, zobaczcie same!

BIELIZNA LIDL

Oferta dostępna jest od 6 grudnia do wyczerpania zapasów – czyli prawdopodobnie potrwa bardzo krótko. Jest na co polować.

Co powiecie na przepiękne biustonosze z koronką w eleganckich kolorach? Dostępne od rodzaju 75A do 90E. Każdy z tych modeli kosztuje tylko 22 zł. Do wyboru macie 9 wzorów. Każdy z nich tak naprawdę zapowiada się bardzo dobrze.

 

 

Do każdego modelu możecie również dokupić majtki z koronką – cena za 2-pak 19,99 zł. Do wyboru są zwykłe majtki jak i również bardziej wycięte – to Wy decydujecie jaki rodzaj majtek dobierzecie do biustonosza.

W ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć koronkowych body. Wszystkie wzory dostępne są w bardzo niskiej cenie -29,99 zł. Same przyznajcie cena jest bardzo atrakcyjna. Jakość tych bodziaków bez problemu dorównuje tym z górnej półki niestety gorzej z rozmiarami. Tutaj nie każda kobieta znajdzie body, które będzie idealnie na niej leżało. Szkoda, modele są naprawdę atrakcyjne!

Dodatkowo można znaleźć zmysłowe koszule nocne w cenie 29,99 zł oraz szlafroki z koronką w cenie 49,99 zł. Rozmiary dostępne od S do L. Dostępne są rożne wzory od ażurowych po koronkowe. Każda z Was znajdzie coś, co pasuje do Waszego charakteru.

Tak wygląda cała Mikołajkowa oferta bielizny w Lidlu. Pamiętacie, że ilość towaru na pewno będzie ograniczona. Dajcie znać czy kupowałyście kiedyś w Lidlu bieliznę. Koniecznie napiszcie czy tym razem spodobało Wam się coś z oferty i zamierzacie udać się na małe polowanie. Pamiętajcie, ta bielizna nie jest warta Waszego zdrowia. Dlatego nie walczcie o niż za wszelką cenę. Jeżeli jednak uda Wam się ją kupić bez walki, będziecie zapewne bardzo zadowolone – zwłaszcza z body, które naprawdę jest rewelacyjnej jakości.

Pozdrawiam,

Dominika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.