Home Lifestyle Anna Lewandowska pokazała brzuch MIESIĄC po porodzie

Anna Lewandowska pokazała brzuch MIESIĄC po porodzie

0
902
instagram ; Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego, pokazała brzuch zaledwie miesiąc po porodzie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Musicie przyznać, że jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce wygląda niesamowicie dobrze. Gdy urodziła Klarę, nie wróciła od razu do ćwiczeń – zrobiła sobie przerwę. Jednak dzięki zdrowym zasadom, jakich przestrzegała Ania w trakcie i po ciąży może teraz pochwalić się naprawdę płaskim i perfekcyjnie wyrzeźbionym brzuchem.

4 maja 2017 roku na świat przyszła mała Klara Lewandowska. Ania podczas ciąży uważała na to co je, nie poprzestała być aktywną fizycznie i pracowała prawie do 9 miesiąca. Dieta i ćwiczenia wpłynęły na to, że miesiąc po porodzie Anna może pochwalić się niemal perfekcyjną figurą. Zwróćcie uwagę na jej brzuch. Jak dla nas wygląda imponująco. Prawdopodobnie Ania urodziła SN dlatego po miesiącu może już wracać do aktywności fizycznej.

Opłaca się być aktywnym i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie. Powoli wracam do formy – wbrew pozorom nie jest łatwo. Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujcie a małymi kroczkami wrócicie do formy. Dajcie sobie czas i luz – nic na siłę.” Instagram Ani Lewandowskiej (annalewandowskahpba)

Ślad po ciąży jeszcze został, ale jedno jest pewne – miesiąc po porodzie taka figura to naprawdę niemałe osiągnięcie! 🙂

instagram Anna Lewandowska

Jak oceniacie figurę Ani? Myślę, że swoim postępowaniem, a co najważniejsze efektami zachęciła wiele z Was do aktywnego przeżycia swojej ciąży. Pamiętajcie, że jednak nie każda z nas może wyglądać tak w trakcie tego wspaniałego okresu. Na różnego typu choroby, problemy ciążowe nie mamy wpływu. Najważniejsze jest zdrowie Wasze i maleństwa, pamiętajcie o tym!

Pozdrawiam,

Roksana

21-letnia studentka technologii cyfrowych, z zawodu technik żywienia, najbardziej lubiąca spędzać czas w kuchni tańcząc z garami (ewentualnie testować kosmetyki).

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here