Kończymy już powoli. W niedzielę zobaczysz już nową fazę WYDARZENIA. Mam nadzieję, że jesteś gotowa na większy wycisk. Nie bój się, dasz radę, zobaczysz!

Dzisiejsze podsumowanie będzie bardzo szybkie, przecież znasz już wszystkie te zestawy ćwiczeń. Jedyny problem może stwarzać Ci trening ramion. Ale nie martw się w drugiej fazie bardziej skupimy się na wzmocnieniu rak i już nie będziesz miała zakwasów po machaniu butelkami lub ciężarkami.

W ramach dzisiejszego prezentu mam dla Ciebie przepis na “nutellę” śliwkową.Można ją przygotować z mrożonych śliwek. Zamiast cukru polecam użyć innej substancji słodzącej.

 Teraz Twoja kolej! Napisz mi czy zauważyłaś różnicę w wykonywaniu tego treningu dzisiaj, a tydzień temu? Po to powtarzamy wszystkie treningi dwa razy, żebyś była w stanie wyłapać jak najszybciej efekty! Mam nadzieję, że ani przez myśli Ci nie przyszło zrezygnować! Nie wolno Ci się podać! Nie ma takiej możliwości! Kto skończy te wydarzenie, jak to nie będziesz Ty? Trzymam za Ciebie kciuki i za resztę dziewczyn również! Napisz koniecznie kila słów pod tym wpisem jeżeli nadal ćwiczysz! Nie wymiguj się brakiem czasu- wystarczy “ćwiczę dalej”. Sprawdźmy ile nas jest naprawdę.

PRZYDATNE LINKI:

    • Plan treningowy FAZA I ===> klik
    • Podsumowanie dzień 1 – do pobrania darmowy planner ===> klik
    • Podsumowanie dzień 2 – do pobrania darmowy pdf z koktajlami oczyszczającymi ===> klik
    • Podsumowanie dzień 3 – do pobrania darmowy pdf z sałatkami ===> klik
    • Podsuwanie dzień 5 – do pobrania przepis w pdf na najlepsze placki śniadaniowe ===> klik
    • Podsumowanie dzień 6 – do pobrania darmowa tapeta z kalendarzem ===> klik
    • Podsumowanie dzień 8 – do pobrania planner posiłków na cały tydzień  ===> klik
    • Podsumowanie dzień 9 – do pobrania przepis na domowe mleko kokosowe w formie pdf  ===> klik
    • Podsumowanie dzień 10 – do pobrania dwa prezenty ===> klik

  Pozdrawiam,

  Dominika

   

zestawy startowe neonail z dodatkowym lakierem gratis

8 KOMENTARZE

 1. Ramiona to pikuś,na brzuchu znów poległam, pomyśleć, że kiedyś bez problemu wykonywałam te ćwiczenia,a teraz nie potrafię, buuuu, niech mnie ktoś pocieszy.

 2. A pewnie że ćwiczymy, treningi z wydarzenia na zmianę z siłownią 😉 dobrze że wczoraj przypadł reset bo orkan Ksawery dał się u nas we znaki i nie dość że od 20 do 3 nad ranem brak prądu to jeszcze w pracy zamiast 12 strzeliło 14 godzin.. Dziś za to na pełnej mocy siłownia z drugą połówką 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here